Obserwuj w Google News

"Opowieść podręcznej": jest oficjalna data premiery 4. sezonu

2 min. czytania
05.03.2021 09:16
Zareaguj Reakcja

"Opowieść podręcznej" doczeka się 4. sezonu. HBO zdradza, że kolejne odcinki będą miały premierę jeszcze w tym roku. Padła konkretna data. Kiedy zobaczymy nowe epizody "Opowieści podręcznej"?

Opowieść podręcznej
fot. Materiały prasowe HBO GO

"Opowieść podręcznej": jest oficjalna data premiery 4. sezonu. HBO potwierdza, że w nadchodzących tygodniach opublikuje nowe odcinki lubianego serialu. To już pewne, że serial najpierw zadebiutuje na platformie HBO GO, następnie będzie wyświetlany w telewizji. Kiedy możemy się spodziewać nowych odcinków "Opowieści podręcznej"? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Polscy widzowie oburzeni tłumaczeniem w Bondzie. Poszło o imię i nazwisko bohaterki

"Opowieść podręcznej": jest oficjalna data premiery 4. sezonu. Kiedy na HBO?

"Opowieść podręcznej" wraca na HBO GO z nowym, czwartym sezonem. Premiera jest przewidziana na 29 kwietnia 2021 roku w HBO GO oraz 30 kwietnia w HBO. W najnowszych odcinkach "Opowieści podręcznej" June (w tej roli Elisabeth Moss) zostaje przywódczynią rebeliantów. Kobieta staje do walki z Gileadem. Nie wszystko jednak pójdzie gładko, na June czyha ogromne niebezpieczeństwo. Nie zabraknie jej jednak determinacji w dążeniu do wymierzenia sprawiedliwości.

Redakcja poleca

W 4. sezonie "Opowieści podręcznej" wystąpią: Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Amanda Brugel, Bradley Whitford czy Sam Jaeger.

"Opowieść podręcznej": dokument o Margaret Atwood na HBO GO

W oczekiwaniu na nowe odcinki "Opowieści podręcznej" można poznać historię Margaret Atwood, czyli twórczyni książki, na której motywach jest oparty serial. Na HBO Go jest dostępny film dokumentalny poświęcony pisarce.

Zobacz także:  Kate Winslet w nowym serialu kryminalnym HBO GO. O czym jest "Mare of Easttown"

Od Fullera w "Kevinie samym w domu" po popularny serial HBO. Jak się zmienił Kieran Culkin?

RadioZET.pl/Materiały prasowe HBO