Obserwuj w Google News

Znamy zwycięzców castingu na role w „Niech to usłyszą”. Ci słuchacze zagrają w naszym serialu

2 min. czytania
14.10.2022 15:16
Zareaguj Reakcja

Słuchacze Radia ZET gwiazdami „Niech to usłyszą”! Julia i Grzegorz wygrali internetowy casting na TikToku i zagrają w naszej hitowej produkcji, która jest pierwszym radiowym serialem kryminalnym w Polsce. Jak im poszło? Zobacz ich zgłoszenia!

Niech to usłyszą serial Radio ZET casting
fot. Radio ZET

Niech to usłyszą to pierwszy radiowy serial kryminalny w Polsce, którego autorami są Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek. Wyreżyserowana przez Krzysztofa Czeczota produkcja liczy 40 odcinków, a cała akcja serialu kręci się wokół porwania słynnej polskiej piosenkarki – Maggie.

Kogo zabił Maciej Łoś? Odpowiedź już w dzisiejszym odcinku „Niech to usłyszą”!

Niech to usłyszą: znamy zwycięzców castingu na role w serialu Radia ZET

Poznaliśmy zwycięzców castingu na dwie role (żeńską i męską) w naszej kryminalnej produkcji. Spośród wielu zgłoszeń na TikToku komisja konkursowa wybrała dwoje słuchaczy, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniem.

Uczestnicy musieli wcielić się w swoje role także na antenie Radia ZET, a wspierali ich w tym castingowi partnerzy, czyli Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz. Od tego zależało, czy znajdą się w obsadzie „Niech to usłyszą”.

Rolę żeńską w naszym serialu zagra Julia z Warszawy, a rola męska przypadła Grzegorzowi z Wrocławia. Okazuje się, że Grzegorz może pochwalić się zacięciem aktorskim od najmłodszych lat.

Odkąd pamiętam chciałem być aktorem – wyznał zwycięzca castingu.

Poniżej możesz zobaczyć, jak Julia i Grzegorz poradzili sobie z naszym wyzwaniem.

Kiedy usłyszymy słuchaczy Radia ZET w serialu? Słuchaj uważnie kolejnych odcinków „Niech to usłyszą”. Produkcja jest emitowany na antenie Radia ZET od poniedziałku do piątku o godz. 22:30. Odcinki są również dostępne na rozrywka.radiozet.pl/Niech-to-uslysza oraz co sobotę na platformie Empik Go w formie 8-odcinkowej serii.

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET