Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 225 - STRESZCZENIE [5.10]

1 min. czytania
02.10.2020 14:54
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 225. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie wiele wydarzy się w życiu Esmy. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 225 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 225. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji.  

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 225: Streszczenie epizodu

Streszczenie 225. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Esma łamie serce Garipa. Boranowie zastanawiają się, co matka zakomunikuje im w związku z nadchodzącym weselem, lecz nikt z nich nie spodziewał się słów, które padają z ust sułtanki. Rodzina jest w szoku. Natomiast Sureyya sprzeciwia się postawie męża i szwagra. Adem opowiada terapeutce o szczegółach zdarzenia, w wyniku którego znalazł się na wózku inwalidzkim i zastanawia się, kim właściwie jest dla niego Gunes.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 225: Gdzie i kiedy oglądać?

225 odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć w poniedziałek, 5 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Teleman.pl