Obserwuj w Google News

„MacGruber“ powraca. Pierwsze zdjęcie z planu serialowej parodii "MacGyvera"

2 min. czytania
29.06.2021 13:09
Zareaguj Reakcja

„MacGruber“ powraca. Will Forte opublikował właśnie pierwsze zdjęcie z planu serialowej kontynuacji słynnego filmu komediowego. Co już wiemy o nowej produkcji platformy streamingowej NBC – Peacock?

MacGruber - kadr z filmu
fot. Greg Peters/Rogue/Everett Collection/East News

„MacGruber“ to dzieło komediowe, które powstało na bazie pomysłu do programu rozrywkowego „Saturday Night Live”. Twórcy i aktorzy naśmiewali się w tym segmencie z produkcji telewizyjnych pokroju „MacGyvera”, ku wielkiej uciesze fanów. Segmenty z udziałem Willa Forte były tak dobrze odebrane przez publiczność, że w 2010 roku zdecydowano się pójść za ciosem i stworzyć aktorski film o przygodach MacGrubera i ekipy. Produkcja nie zawojowała wprawdzie box office, ale w wielu kręgach stała się dziełem kultowym.

Teraz twórcy zdecydowali się powrócić do znanej i lubianej marki, i przygotowali kontynuację tamtego filmu. Tym razem jednak w formie serialu, który emitowany będzie na platformie streamingowej NBCUniversal – Peacock. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze szczegóły dotyczące tego projektu.

Redakcja poleca

„MacGruber” – pierwsze zdjęcie z planu 

Will Forte, aktor komediowy, który wciela się w głównego bohatera – MacGrubera MacGyvera, opublikował właśnie w swoich mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z planu nowego serialu. Na fotografii, oprócz sylwetki aktora, możemy zobaczyć także Kristen Wiig oraz Ryana Phillipe’a, którzy stoją pod słońcem przed budynkiem z napisem Albuquerque Police. 

„MacGruber” – teaser trailer

Niedługo po ogłoszeniu projektu, w sieci zadebiutował pierwszy, teaserowy zwiastun projektu. Materiał prezentuje się następująco:

„MacGruber” – obsada i ekipa

Serial powstaje pod nadzorem reżyserów Johna Solomona i Jormy Taccone’a, jednego z członków grupy „The Lonely Island”. Scenariusze powstały we współpracy Solomona, Taccone’a oraz Willa Forte i Tima McAuliffe’a. 

Na ekranie zobaczymy natomiast takich aktorów jak: Will Forte, Kristen Wiig, Ryan Phillippe, Laurence Fishburne, Mickey Rourke, Sam Elliott czy Keith Jardine.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„MacGruber” – kiedy premiera?

W tym momencie nieznana jest dokładna data premiery serialu. Dziennikarze portalu Collider podają jednak informacje, że serial powinien zadebiutować na platformie Peacock najprawdopodobniej w ostatnim kwartale 2021 roku. Czy te prognozy się rzeczywiście ziszczą, dowiemy się pewnie w najbliższych tygodniach.

Czytaj także:  „Fundacja“ – serialowa adaptacja klasyki sci-fi od Isaaca Asimova na zwiastunie Apple TV+ [WIDEO]