Obserwuj w Google News

M jak miłość: z serialu znikają kolejne gwiazdy. Kogo nie zobaczymy po wakacjach?

1 min. czytania
08.06.2022 15:03
Zareaguj Reakcja

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2022 niosą kolejne zmiany w obsadzie. Z ekranu zniknie paru aktorów, co oznacza, że widzowie będą musieli pożegnać granych przez nich bohaterów. Które gwiazdy nie pojawią się w nowym sezonie "M jak miłość"? 

M jak miłość
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

"M jak miłość" zbliża się do wakacyjnej przerwy. Fani telenoweli pewnie będą niepocieszeni, ale już mogą sprawdzić, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022. Nie jest też tajemnicą, że po przerwie nie zobaczymy już niektórych aktorów, a wątki ich bohaterów nie będą kontynuowane.

Redakcja poleca

"M jak miłość" po wakacjach 2022: kto znika z obsady?

Po wakacyjnej przerwie w "M jak miłość" nie pojawi się już Lura Samojłowicz, czyli Majka Chojnacka. Zabraknie także Marzeny (Olga Szomańska) i Andrzeja (Tomasz Oświeciński), którzy zginęli w tragicznym wypadku, a także sprawcy zdarzenia, Mariusza Jaszewskiego (Tomasz Lulek), który trafił do więzieni. 

Po wakacjach w "M jak miłość" w Grabinie nie zobaczymy też Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik) oraz Oli (Justyna Karłowska), która odeszła od Tadeusza na dobre. 

Widzowie przestraszyli się, że nowe odcinku "M jak miłość" we wrześniu 2022 będą uboższe o wątek Franki granej przez Dominikę Kachlik. Aktorka opublikowała post, w którym podziękowała widzom za wspólnie spędzony sezon. Część internautów odebrała to jako pożegnanie gwiazdy z "Emką", ale aktorka uspokaja: "wrześniowe odcinki już nakręcone, wracamy po przerwie wakacyjnej". Sprawdźcie, co wydarzy się po wakacjach w wątku Franki i Pawła