Obserwuj w Google News

Leśniczówka, odcinek 247 - STRESZCZENIE. Hania kłóci się z Jerzym [17.09]

2 min. czytania
16.09.2020 09:46
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 247. odcinka serialu "Leśniczówka" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Hania kłóci się z Jerzym o to, czy rodzice powinni ingerować w życie dzieci. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Leśniczówka"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu Leśniczówka
fot. YouTube/TVP VOD/kadr z serialu

"Leśniczówka", odcinek 247 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Leśniczówka"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Leśniczówki" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 247. odcinek "Leśniczówki".     

Leśniczówka, odcinek 247: Streszczenie epizodu

Streszczenie 247. odcinka serialu "Leśniczówka" prezentuje się następująco:

Czesława wchodzi do kuchni i widzi Pati szykującą się do wyjścia. Dziewczynka chciała odwiedzić matkę w szpitalu. Ździebłowska tłumaczy, że to zły pomysł. Potem rozmawia o tej sytuacji z Magdą i zwierza się, że nie umiała pocieszyć dziecka, gdyż ją samą dręczą pewne wątpliwości. Magda ogląda pomieszczenie, które Jacek szykuje dla Maryny. Naciska na Mądrasiuka, żeby wyznał jej prawdę o stanie Natalii. Ten nie chce jednak łamać obietnicy. Zamiast tego sugeruje, by pojechała z nim do szpitala. W klinice mężczyzna słabnie, kiedy widzi, że salowa zajmuje się sprzątaniem pokoju Natalii. Gdy wracają do domu Ździebłowskiej, spotykają w nim Zalewską. Ta prosi Jacka o zaopiekowanie się Pati, by mogła porozmawiać z najbliższymi. Następnie informuje ich, że ma nieoperacyjnego glejaka mózgu. Przed komendą Wigrowskiego zaczepiają reporter i kamerzysta. Chcą dowiedzieć się, jakie są powody napastowania Karcza przez policję. Natomiast Nowicki oświadcza Kowalskiemu i Łukaszowi, że chce przesłuchać Bogdana. W drodze do sali, w której przebywa Karcz, komendanta i Wigrowskiego nie przestają wypytywać dziennikarze. Janusz nie zamierza pozwolić im wejść do środka i żąda obecności adwokata. W końcu pojawia się Grzymowski. Nowacki prosi, by młody Karcz opuścił pomieszczenie. Bogdan nie chce też rozmawiać przy Teodorze. Janusz dziękuje ojcu, że nic nie powiedział, ale ten oświadcza, że to jeszcze nie koniec. Krzysztof zajmuje się pożyczkami Poli. W domu wczytuje się w ulotki o różnych kierunkach studiów i stypendiach. Pozywają mu Hania i Jerzy, którzy kłócą się o to, czy rodzice powinni ingerować w życie dzieci.

Leśniczówka, odcinek 247: Gdzie i kiedy oglądać?

247. epizod serialu "Leśniczówka" będzie można obejrzeć w czwartek, 17 września 2020 roku o godzinie 20.30 na TVP1.

Serial "Leśniczówka" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30 na antenie TVP1. Serial można także oglądać na platformie vod.tvp.pl.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl