Obserwuj w Google News

Kruk. Szepty słychać po zmroku, sezon 2 - kiedy premiera serialu i gdzie oglądać?

2 min. czytania
24.09.2020 11:23
Zareaguj Reakcja

Kiedy 2. sezon serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani polskiej produkcji, którzy od dawna wyczekują nowych odcinków. Szczegóły dotyczące tego, kiedy premiera "Kruk. Szepty słychać po zmroku 2" i gdzie oglądać drugi sezon, można znaleźć poniżej.

Kruk. Szepty słychać po zmroku, sezon 2 - kiedy premiera serialu i gdzie oglądać?
fot. Tomasz Urbanek/East News

"Kruk. Szepty słychać po zmroku 2" - kiedy premiera drugiego sezonu serialu? Gdzie oglądać nowe odcinki polskiej produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku".

Kruk. Szepty słychać po zmroku, sezon 2 - kiedy premiera serialu? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy 2. sezon "Kruk. Szepty słychać po zmroku", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu polska produkcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a fani serialu od dawna wyczekiwali szczegółów o kolejnych odcinkach. Wiadomo już, że premiera 2. sezonu serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku" zaplanowana została na wiosnę 2021 roku.

Dokładna data emisji nie została jednak jeszcze ogłoszona. Jeśli tylko pojawi się informacja na ten temat, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Jak podaje Canal+ Polska, zdjęcia do serialu będą realizowane m.in. na Podlasiu i potrwają do połowy lutego 2021 roku.

Kruk. Szepty słychać po zmroku 2 - gdzie oglądać drugi sezon serialu?

Prawdopodobnie 2. sezon serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku", tak jak pierwszy, będzie można oglądać na antenie Canal+. Możliwe, że polska produkcja dostępna będzie także online na specjalnej platformie VOD Canal+. 

Dostęp do wspomnianego powyżej internetowego serwisu jest jednak płatny. Pakiet dla fanów dobrego kina i seriali to koszt w wysokości 50 zł za miesiąc. W pakiecie m.in. premiery TV największych hitów kinowych oraz najpopularniejsze światowe seriale, oryginalne produkcje i pełne sezony seriali CANAL+ i HBO, 5 kanałów i kolekcja FILMBOX oraz 14 kanałów Live. Warto także w tym miejscu wspomnieć, że pierwszy miesiąc jest bezpłatny.

Głównym bohaterem serialu jest inspektor Adam Kruk, który bada mroczne zagadki kryminalne na Podlasiu. Za nowe odcinki odpowiedzą Ci sami twórcy, którzy powołali do życia pierwszą odsłonę - Jakub Korolczuk jako scenarzysta i Maciej Pieprzyca w roli reżysera.

"Kruk. Szepty słychać po zmroku": polski serial kryminalny powróci z 2. sezonem

RadioZET.pl