Obserwuj w Google News

"Kruk. Czorny Woron nie śpi": Jest data premiery i oficjalny zwiastun 2. sezonu [WIDEO]

2 min. czytania
08.06.2021 11:18
Zareaguj Reakcja

CANAL Plus ogłosił datę premiery i pokazał zwiastun 2. sezonu serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Nowa seria odcinków została opatrzona podtytułem "Czorny Woron nie śpi".

Kruk 2 sezon premiera zwiastun
fot. materiały prasowe CANAL+

"Kruk. Czorny Woron nie śpi" to 2. sezon kryminalnej opowieści o komisarzu Adamie Kruku, którego poznaliśmy w 2018 roku za sprawą produkcji "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Główny bohater wraca do Białegostoku, gdzie czeka go skomplikowane śledztwo dotyczące mafijnych porachunków, nowy romans i walka ze starymi demonami. CANAL+ pokazał oficjalny zwiastun 2. sezonu "Kruka" i ogłosił jego datę premiery.

"Kruk. Czorny Woron nie śpi" - Kiedy premiera?

Jak zapowiedział CANAL+, drugi sezon "Kruka" zobaczymy już na początku lata 2021. Premiera produkcji "Kruk. Czorny Woron nie śpi" odbędzie się już 9 lipca 2021 - zarówno w serwisie canalplus.com, jak i na CANAL+ PREMIUM dostępnym przez satelitę i sieci kablowe.

"Kruk": 2. sezon serialu CANAL+ z oficjalnym tytułem i plakatem [FOTO]

"Kruk. Czorny Woron nie śpi": Oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu [WIDEO]

W 2. sezonie serialu Adam Kruk (Michał Żurawski) będzie musiał zmierzyć się z mafią, która prowadzi wojnę o kontrolę biznesu tytoniowego na Podlasiu. Prowadzone przez niego śledztwo ściągnie niebezpieczeństwo zarówno na samego Kruka, jak i na jego bliskich. Sprawę będzie dodatkowo utrudniał konflikt z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który dotychczas sam zajmował się tematem mafijnych interesów. Na szczęście, główny bohater na swej drodze spotka także młodą, piękną i niesamowicie pewną siebie Justynę (Magdalena Koleśnik), która stanie się jego sojuszniczką, dłużniczką i - jak sugeruje zwiastun - kimś znacznie więcej...

Oglądaj

Bardzo istotną rolę w 2. sezonie "Kruka" ma odgrywać także wewnętrzne życie bohatera. Jak zapowiada reżyser produkcji:

Pierwszy sezon koncertował się na zewnętrznym świecie bohatera, który determinował jego świat wewnętrzny. W sezonie drugim mamy sytuację dokładnie odwrotną. Walka dobra ze złem, która rozgrywa się w głowie Kruka, ma swoje zobrazowanie w świecie zewnętrznym. Problem głównego bohatera determinuje, jaka jest ta opowieść. - Maciej Pieprzyca
Redakcja poleca

"Kruk. Czorny Woron nie śpi": Obsada i twórcy

"Kruk. Czorny Woron nie śpi" zaprezentuje nie tylko nową historię, ale i nowych bohaterów. Do dotychczasowej obsady dołączyli wspomniani już Magdalena Koleśnik i Leszek Lichota, a także Maria Sobocińska ( "Sexify"), Hubert Miłkowski ("W głębi lasu"), Zbigniew Stryj ("Na wspólnej") oraz Barbara Jonak ("Kebab i horoskop"). 

Reżyserem serialu jest nadal Maciej Pieprzyca, a scenarzystą Jakub Korolczuk. Za zdjęcia odpowiada Witold Płóciennik. Serial jest realizowany przez Opus TV na zlecenie CANAL+. Cały pierwszy sezon pt. "Kruk. Szepty słychać po zmroku" można oglądać online na canalplus.com.

RadioZET.pl/CANAL+

Najlepsze polskie seriale na Netflix. Które produkcje warto obejrzeć? [LISTA TOP 5]