Obserwuj w Google News

"Hawkeye": serial Marvela doczeka się spin-offa. Wiemy, o czym opowie

2 min. czytania
23.03.2021 14:33
Zareaguj Reakcja

"Hawkeye" to jeden z nadchodzących seriali Marvela dla Disney +. Choć do premiery jeszcze daleko, wiemy już, że produkcja doczeka się swojego spin-offu. Opowie o jednej z głównych postaci.

"Hawkeye": serial Marvela doczeka się spin-offa. Wiemy, o czym opowie
fot. ABIY/Backgrid/East News

"Hawkeye" z oficjalnym spin-offem? Według najnowszych doniesień medialnych, serialowe uniwersum Marvela ma rozrosnąć się jeszcze bardziej. Włodarze studia mają bowiem pracować już nad serialem "Echo", który opowie o głuchoniemej superbohaterce. Szczegóły poniżej.

"Hawkeye" - serial Marvela doczeka się spin-offa

"Hawkeye" to serial, który powstaje na potrzeby platformy Disney +. Produkcja skupi się na losach tytułowego superbohatera i członka drużyny Avengers, w którego od lat wciela się Jeremy Renner, a także jego następczyni Kate Bishop. W serialu pojawi się również niejaka Echo, która - zgodnie z doniesieniami mediów - otrzyma własny serial.

Redakcja poleca

Echo to dziewczyna imieniem Maya Lopez - głuchoniema superbohaterka, której zdolności polegają przede wszystkim na niezwykle umiejętnym naśladowaniu przeciwnika (czym przypomina Taskmastera, którego poznamy w "Czarnej Wdowie"). W serialu "Hawkeye" wcieli się w nią debiutująca Alaqua Cox. Serial "Echo" jest ponoć na wczesnym etapie produkcji. Wiemy jednak, że scenariusz mają napisać Etan Cohen i Emily Cohen.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Hawkeye" - kiedy premiera na Disney +?

Data premiery serialu "Hawkeye" nie została jeszcze ujawniona. Spekuluje się jednak, że pierwszy odcinek zawita na platformie Disney + w listopadzie 2021 roku.

W obsadzie znaleźli się Jeremy Renner, Hailee Steinfeld, Alaqua Cox, Florence Pugh, Vera Farmiga, Fra Fee, Tony Dalton oraz Zahn McClarnon. Mówi się również, że w serialu pojawi się polski aktor Piotr Adamczyk.

Piotr Adamczyk w serialu Marvela? Wszystko wskazuje, że zobaczymy Polaka w serialu „Hawkeye” Polscy aktorzy, którzy wystąpili w zagranicznych produkcjach