Obserwuj w Google News

"Gambit królowej": serial z Marcinem Dorocińskim najlepszą produkcją Netflixa od lat?

2 min. czytania
26.10.2020 11:24
Zareaguj Reakcja

"Gambit królowej" to najnowszy serial Netflixa, w którym występuje Marcin Dorociński. Krytycy z zachwytem wypowiadają się o serialu. O czym jest i kto jeszcze w nim występuje?

Anya Taylor-Joy
fot. Materiały prasowe Netflix

"Gambit królowej"z Marcinem Dorocińskim najlepszą produkcją Netflixa od lat? Wielu krytyków opisuje serial w ciepłych słowach, zwracając uwagę na niesamowity klimat produkcji i dobrze rozpisaną, wciągającą historię. O czym jest serial "Gambit królowej" i kto jeszcze w nim występuje?

Zobacz także:  Gambit królowej, sezon 2 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie drugi sezon? 

"Gambit królowej": serial Netflixa z Marcinem Dorocińskim z dobrymi opiniami

"Gambit królowej" był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji Netflixa w październiku. Nic dziwnego, że już w premierowy weekend serial przyciągnął przed ekrany wielu widzów. Polacy zwrócili uwagę na ten tytuł również ze względu na drugoplanową rolę Marcina Dorocińskiego. Do tej pory krytycy są zgodni - jest to udana produkcja. Portal spidersweb.pl napisał nawet, że Netflix nie zrobił tak świetnego serialu od lat. O czym on opowiada?

Jest to historia Beth Harmon. Dziewczyna trafia do sierocińca, gdy umiera jej matka. Tam poznaje woźnego, który poświęca jej czas i uczy ją grać w szachy. Mężczyzna zauważa, że dziewczynka jest geniuszem. Beth chce zostać gwiazdą tej dyscypliny, ale jednocześnie walczy z uzależnieniem od leków na uspokojenie.

W serialu występują: Anya Taylor-Joy, Marcin Dorociński, Bill Camp czy Marielle Heller.

"Gambit królowej": gdzie oglądać?

Serial "Gambit królowej" jest dostępny na platformie streamingowej Netflix. Dostęp mają do niego użytkownicy, którzy mają wykupioną subskrypcję. Pierwszy sezon serialu "Gambit królowej" składa się z 7 odcinków. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Zobacz także:  Netflix w październiku. 7 produkcji, na które czekamy [WIDEO] 

RadioZET.pl/Netflix Polska/Spidersweb.pl