Obserwuj w Google News

Pomożemy Magdzie wprowadzić się do nowego domu. Wygrała pół roku bez kredytu!

2 min. czytania
15.02.2023 12:34
Zareaguj Reakcja

„Odsetki od Zetki” naprawdę uszczęśliwiają naszych słuchaczy. Magda marzy o przeprowadzce do nowego domu. Nie jest jednak jeszcze gotowy, ponieważ zabrakło jej funduszy. Radio ZET pomoże mieszkance Lubania. Właśnie wygrała spłatę aż 6 rat kredytowych!

Odsetki od Zetki Radio ZET
fot. Radio ZET

Trwa nasza zabawa antenowa „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego Radio ZET może pomóc spłacić Twój kredyt. Każdy słuchacz, który trafi na naszą antenę, stanie przed szansą wygrania pieniędzy na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych! Magda nie musi martwić kredytem przez najbliższe pół roku.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: pomożemy Magdzie wprowadzić się do nowego domu. Wygrała pół roku bez kredytu

Magda z Lubania poprosiła nas o pomoc w spłacie kredytu hipotecznego. Marzeniem słuchaczki jest przeprowadzić się do nowego domu. Niestety, budynek nie jest jeszcze gotowy, ponieważ czegoś tam brakuje..

Nie starczyło nam funduszy, więc teraz zbieramy kaskę na schody. Szczerze mówiąc, spłata kredytu bardzo by nas poratowała – powiedziała na naszej antenie.

Radio ZET dało szansę Magdzie. Uczestniczka postanowiła zagrać bardzo odważnie, dzięki czemu zgarnęła 6 miesięcy bez kredytu. Mimo że słuchaczka mogła powalczyć o główną nagrodę, czyli spłatę 12 rat, nie zdecydowała się grać dalej. Jak sama przyznała, jest bardzo szczęśliwa ze swojej wygranej.

 Jesteście niesamowici. Bardzo się cieszę – powiedziała Magda podczas „Dzień Dobry Bardzo”

Magda zmierzyła się z pytaniem o trwający obecnie wiek, a później prawidłowo odpowiedziała o pytanie związane z kultową postacią Jamesa Bonda. Słuchaczka dobrze wiedziała, że agenta 007 nigdy nie zagrał Clint Eastwood.

Redakcja poleca

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?