Obserwuj w Google News

Mrozu gwiazdą Bestsellerów Empiku. O występie na gali opowie w środę w Radiu ZET

1 min. czytania
01.02.2023 15:55
Zareaguj Reakcja

Mrozu będzie jedną z gwiazd, które zaprezentują się na scenie Bestsellerów Empiku 2022. Autor przebojów „Za daleko” czy „Złoto” przygotowuje się do występu na gali, o czym opowie w środowym programie Marcina Wojciechowskiego. Rozmowa już po godz. 21:00 w „Plus/Minus Liście Radia ZET Extra”.

Mrozu Radio ZET
fot. Radio ZET

Bestsellery Empiku 2022 odbędą się już 7 lutego. Gala będzie nawiązywać muzycznie do szalonych i kolorowych lat siedemdziesiątych, a za oprawę muzyczną gali odpowiada uznany producent i aranżer, Kuba Galiński. Widzowie zobaczą występ m.in. Mrozu, który o przygotowaniach do wydarzenia opowie w Radiu ZET.

Redakcja poleca

Mrozu gościem „Plus/Minus Listy Radia ZET Extra”. Opowie o występie na Bestsellerach Empiku 2022

Bestsellery Empiku 2022: serial Radia ZET „Niech to usłyszą” nominowany do nagrody

Wielki sukces „Niech to usłyszą”! Produkcja Radia ZET została nominowana do Bestsellerów Empiku 2022 w kategorii „Kultura cyfrowa” - „Superprodukcja audio”. 

Serial „Niech to usłyszą” był emitowany na naszej antenie od września do listopada. Wszystkie odcinki dostępne są na player.radiozet.pl oraz na platformie Empik Go, gdzie produkcja zajęła 1. miejsce w październikowym i listopadowym rankingu najpopularniejszych audiobooków. Do sklepów trafiła również książka stworzona na kanwie naszego kryminalnego serialu.

POSŁUCHAJ WSZYSTKICH ODCINKÓW „NIECH TO USŁYSZĄ”

Transmisja gali pod hasłem #swiatsiezmienia rozpocznie się o 20:15 na antenie TVN. O 19:45 na Facebooku i YouTube ruszy streaming online z relacją zza kulis, wywiadami, komentarzami na gorąco i dodatkowymi występami muzycznymi.

Galę poprowadzi Marcin Prokop, natomiast gospodarzami transmisji internetowej będą: Red Lipstick Monster i Karol Paciorek.

Bestsellery Empiku 2022: znamy nominowanych. Kto ma szansę na nagrodę? [NOMINACJE]