Obserwuj w Google News

Wygraj podwójne zaproszenie na Bestsellery Empiku 2022. Słuchaj Radia ZET po godz. 21:00

1 min. czytania
01.02.2023 11:00
Zareaguj Reakcja

Bestsellery Empiku 2022 odbędą się już 7 lutego. W Radiu ZET możesz wygrać podwójne zaproszenie na galę. Słuchaj uważnie środowego programu „Plus/Minus Lista Radia ZET Extra”.

Bestsellery Empiku 2022
fot. mat. prasowe

Bestsellery Empiku 2022 pod patronatem Radia ZET zbliżają się wielkimi krokami. Słynna gala, podczas której nagradzani są m.in. twórcy najpopularniejszych książek, muzyki i filmów, będzie transmitowana w TVN oraz na Facebooku. O statuetkę powalczy również produkcja Radia ZET „Niech to usłyszą”, czyli pierwszy radiowy serial kryminalny w Polsce, którego autorami są Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek.

Redakcja poleca

Bestsellery Empiku 2022: wygraj podwójne zaproszenie na galę

Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET przygotowaliśmy rewelacyjny konkurs. Chcesz zobaczyć Bestsellery Empiku 2022 na żywo? W środę po godz. 21:00 w środowej audycji Marcina Wojciechowska będziesz mógł wygrać podwójne zaproszenie na galę. W programie pojawi się również wyjątkowy gość - słuchacze usłyszą wywiad z jedną z gwiazd tegorocznej gali, czyli Mrozu.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Bestsellery Empiku 2022: serial Radia ZET „Niech to usłyszą” nominowany do nagrody

Wielki sukces „Niech to usłyszą”! Produkcja Radia ZET została nominowana do Bestsellerów Empiku 2022 w kategorii „Kultura cyfrowa” - „Superprodukcja audio”. 

Serial „Niech to usłyszą” był emitowany na naszej antenie od września do listopada. Wszystkie odcinki dostępne są na player.radiozet.pl oraz na platformie Empik Go, gdzie produkcja zajęła 1. miejsce w październikowym i listopadowym rankingu najpopularniejszych audiobooków. Do sklepów trafiła również książka stworzona na kanwie naszego kryminalnego serialu.

POSŁUCHAJ WSZYSTKICH ODCINKÓW „NIECH TO USŁYSZĄ”