Obserwuj w Google News

Miss Polonia 2023 pracuje jako pielęgniarka. Ewa Jakubiec zdradziła, co dalej z jej pracą

2 min. czytania
13.07.2023 15:44
Zareaguj Reakcja

Miss Polonia 2023 gościła w Radiu ZET. Ewa Jakubiec z Wrocławia podzieliła się z naszymi słuchaczami wrażeniami po zwycięstwie w jednym z najstarszych konkursów piękności na świecie. Zdradziła też w rozmowie z Agnieszką Kołodziejską, czy przez wielką wygraną zrezygnuje z obecnej pracy.

Miss Polonia 2023 Ewa Jakubiec Radio ZET
fot. Radio ZET

Ewa Jakubiec została Miss Polonia 2023. Jury konkursu piękności organizowanego w Zakopanem uznało, że to właśnie mieszkanka Wrocławia zasługuje na tytuł najpiękniejszej Polki. Jak mówiła tuż po zwycięstwie, wygrana to "szansa na wykorzystanie głosu w przeciwstawieniu się utartym stereotypom". Zwyciężczyni pojawiła się ostatnio w Radiu ZET.

Redakcja poleca

Miss Polonia 2023 w Radiu ZET. Ewa Jakubiec o zwycięstwie i pracy pielęgniarki

Miss Polonia 2023 gościła na naszej antenie, gdzie o swoim sukcesie opowiedziała Agnieszce Kołodziejskiej. Nie ukrywa, że zaskoczył ją finałowy werdykt.

To ogromny sukces. To było dla mnie ogromne zaskoczenie, chociaż moi najbliżsi powiedzieli: „Widać, że szłaś już po swoje. Szłaś pewnie, krok za krokiem. Widać było to w twoich oczach”. Osobiście sądzę inaczej. Było to dla mnie ogromne zaskoczenie.

Redakcja poleca

Nasza prezenterka zwróciła uwagę na to, że wiele miss zostało gwiazdami telewizji. Czy Ewa Jakubiec chciałaby, żeby jej kariera potoczyła się podobnie?

Czas pokaże, ale jestem pielęgniarką i spełniam się zawodowo. Pracuję w klinice medycy estetycznej przy zabiegach transplantacji włosów. Jestem w trakcie specjalizacji anestezjologicznej. Nie chciałabym zrezygnować z tego. Może uda się to połączyć. To byłoby moim marzeniem. Każda ma swoją drogę. Nie muszę iść do telewizji. Nie muszę być na ściankach. Mam też swoją wizję. Mam nadzieję, że połączę profilaktykę i zdrowie, które są moimi największymi wartościami, właśnie z jakąś pracą zawodową i tak się ułoży moja kariera.

Przy okazji wizyty w Radiu ZET Ewa Jakubiec postanowiła dać Kołodce krótką lekcję chodzenia na szpilkach. Jak jej poszło? Zobaczcie sami: