Obserwuj w Google News

Nasi słuchacze pokochali jego przeboje. IGNACY wydaje debiutancką płytę

2 min. czytania
18.09.2023 10:14
Zareaguj Reakcja

IGNACY podbił serca słuchaczy Radia ZET hitami „Czekam na znak” i „To co mam”. Już wkrótce młody wokalista zabierze wszystkich na spacer po „Central Parku”. Jego debiutancka płyta ukaże się 20 października.

Ignacy
fot. mat. prasowe

IGNACY dał się poznać wielu widzom dzięki programowi „The Voice of Poland”, gdzie w 2020 roku dotarł do ćwierćfinału. Na swoim koncie ma już kilka hitów, a już wkrótce zaprezentuje swój pierwszy długogrający album zatytułowany „Central Park”. Właśnie ruszył preoder wydawnictwa.

Redakcja poleca

IGNACY wydaje debiutancką płytę „Central Park”

Na debiutanckiej płycie Ignacego znajdzie się jedenaście piosenek, w tym nominowany do Fryderyka przebój „Czekam na znak”. Nie zabraknie też wyjątkowych gościń – Pauliny Przybysz i Zalii.

Pierwszy album będzie pełen obserwacji nad otaczającym światem, pełnym różnorodności, czasem sprzeczności. 20-letni wokalista chce opowiedzieć o emocjach ujętych z różnych perspektyw.

Mój debiutancki album „Central Park” to zbiór emocji, myśli i doświadczeń z ostatnich kilku lat. Opowiadam w nim historie o bliskości i relacjach, które pozornie banalne, dotykają każdego z nas. Album zacząłem tworzyć w wieku 15 lat. Przez ten czas kilka razy próbowałem odnaleźć własne „ja” i spojrzeć na swoje emocje z różnych perspektyw. Mam nadzieję, że piosenki na nadchodzącym albumie poruszą Was z różnych stron. Znajdziecie tam kawałki, które możecie już kojarzyć, ale jest tam także dużo nowego, zaczynając od ostatniego singla „Bez”. W moim tytułowym „Central Parku” spotyka się wiele historii opowiedzianych na albumie. To miejsce, w którym pozwoliłem uczuciom znaleźć swój punkt odniesienia i zrozumiałem, że przeżywanie ich na wiele sposobów jest jedyną drogą rozwoju. Central Park jest też dla mnie symbolicznym miejscem muzycznych spotkań, do którego Was serdecznie zapraszam!

Oglądaj

Tracklista:

 1. Samoloty
 2. Central Park
 3. To co mam
 4. Frankenstein
 5. Koniec
 6. Centerlude
 7. Niepewność
 8. Czekam na znak
 9. Roślinki feat. Paulina Przybysz
 10. Niedosyt feat. Zalia
 11. Bez

Oglądaj

Nie przegap