Obserwuj w Google News

Tu się dzieje! Dawid Kwiatkowski w nowej kampanii Radia ZET

2 min. czytania
15.09.2023 10:51

Tu się dzieje! Tak brzmi hasło naszej najnowszej kampanii reklamowej. Promuje ona jesienną ramówkę Radia ZET, w której naprawdę się dzieje. Nowi prowadzący, nowe pasma, audycje i formaty programowe. Zobacz nasz najnowszy spot z udziałem prezenterów i jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów, Dawida Kwiatkowskiego.

Tu sie dzieje nowa kampania Radia ZET
fot. Radio ZET

Od początku września nasi słuchacze mogą liczyć nie tylko na dobrze znane i uwielbiane pozycje, ale także zupełne nowości, które zaskoczą pozytywnie niejedną osobę. Wraz z jesienną ramówką przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy mnóstwo niespodzianek i atrakcji. 

Redakcja poleca

Tu się dzieje! Dawid Kwiatkowski w nowej kampanii Radia ZET

W naszym najnowszym spocie naprawdę się dzieje. W nagraniu wzięli udział prowadzący Radia ZET: Szymon Majewski, Marek Starybrat, Kamil Baleja, Bartosz Gajda, Agnieszka Kołodziejska, Robert Karpowicz i Michał Korościel.

To jednak nie koniec. W reklamie pojawia się również uwielbiany przez miliony słuchaczy Dawid Kwiatkowski.

Kampania bezpośrednio nawiązuje do nowej ramówki Radia ZET wprowadzonej od września. Chcemy pokazać, że u nas na antenie dzieje się od samego rana, a każdy znajdzie coś dla siebie - od energii, przez rozrywkę, ciekawe tematy, po najlepszą muzykę popularną. W spotach podkreślamy różnorodność zetkowych programów i przybliżamy słuchaczom postaci naszych prowadzących. Pokazujemy ich radiową pasję, ekspresyjność i pozytywną energię, którą chcemy zarażać każdego dnia, zarówno na antenie, jak i w naszych mediach społecznościowych - Katarzyna Piecuch, dyrektorka marketingu Radia ZET

Oglądaj

Nowa kampania Radia ZET wystartuje 16 września i obejmie telewizję, sieci kin, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.

Nie przegap