Obserwuj w Google News

Wniosek urlopowy z Radiem ZET. Potrzebujesz urlopu w pracy? Zgłoś się do nas!

2 min. czytania
18.09.2023 10:30
Zareaguj Reakcja

Potrzebujesz urlopu? Radio ZET nadchodzi z pomocą! Startujemy z nową zabawą antenową, której cel jest prosty – pomóc Ci w załatwieniu wolnego w pracy. Boisz się poprosić szefa o urlop i chcesz go udobruchać? Zajmiemy się tym. Zgłoś się mailowo do zabawy i słuchaj Radia ZET!

Wniosek urlopowy z Radiem ZET
fot. Radio ZET

Wniosek urlopowy z Radiem ZET? To naprawdę możliwe. Wystarczy, że zgłosisz się do naszej zupełnie nowej zabawy antenowej, z którą właśnie startujemy.

Wniosek urlopowy z Radiem ZET. Potrzebujesz urlopu? Zgłoś się do nas!

Każdy z nas potrzebuje urlopu. Myślisz o wzięciu wolnego, ale nie wiesz, jak rozpocząć rozmowę z szefem? Przychodzimy na ratunek. Nie musisz już tego robić, bo Radio ZET zrobi to za Ciebie.

Jak? Wystarczy, że napiszesz na adres e-mail wniosekurlopowy@radiozet.pl, że potrzebujesz wolnego i zostawisz nam kontakt do swojego szefa (imię i numer telefonu), a my pogadamy z nim i załatwimy Twój urlop.

Słuchaj uważnie audycji „Szybko zleci” od godz. 9:00. Może to właśnie Ty dowiesz się, że dostałeś upragniony urlop.

Zasady

 1. Przyjmującym zgłoszenia („Zgłoszenia”), które mogą być użyte w programie Radia ZET („Program”) emitowanym na antenie Radia ZET jest spółka Eurozet Radio Sp. z o.o. („Eurozet Radio”).
 2. Zgłoszenie może zostać dokonane jedynie przez osobę pełnoletnią („Uczestnik”).
 3. Uczestnik zobowiązuje się, że w Zgłoszeniu nie będzie podawał informacji nieprawdziwych, ani takich do podania których nie jest uprawniony.
 4. W treści Zgłoszenia Uczestnik wykonuje zadanie polegające na podaniu informacji „czy potrzebujesz urlopu, daj namiary na swojego szefa (imię i nr telefonu) a my załatwimy z nim Twój urlop”.
 5. Uczestnik zobowiązuje się, że w Zgłoszeniu nie będzie treści niezgodnych z obowiązującymi przepisami prawa.
 6. Uczestnik wyraża zgodę na kontakt ze strony Eurozet Radio w celu przeprowadzenia z nim rozmowy dot. Zgłoszenia i wyemitowania jej na żywo lub z nagrania w Programie, w terminie wybranym przez Eurozet Radio.
 7. Uczestnik zobowiązuje się przekazać w imieniu Eurozet Radio osobie wskazanej przez Uczestnika w Zgłoszeniu obowiązek informacyjny stanowiący załącznik nr 2 do Zasad.
 8. Eurozet Radio zastrzega, iż skontaktuje się tylko z wybranymi Uczestnikami. Eurozet Radio nie jest zobowiązane do wykorzystania Zgłoszenia do Programu.
 9. Zgłoszenie do Programu może być wykorzystane wielokrotnie w okresie roku od dnia dokonania Zgłoszenia.
 10. Nagrana rozmowa z Uczestnikiem może być wykorzystywana wielokrotnie, w tym w ramach autopromocji, na antenie Radia ZET, jak również na stronie internetowej radiozet.pl i w innych kanałach komunikacji Radia ZET, w szczególności np. na profilach w mediach społecznościowych.
 11. Po emisji Programu na antenie Radia ZET, może on być dostępny w formie podcastów internetowych.

W związku z ochroną danych osobowych i wyrażonym w RODO zakazem odnoszącym się do przetwarzania danych osobowych szczególnych kategorii (danych wrażliwych) zwracamy się z uprzejmą prośbą o niepodawanie danych, które zawierają: informacje o pochodzeniu rasowym lub etnicznym, poglądach politycznych, przekonaniach religijnych lub światopoglądowych, przynależności do związków zawodowych, informacje odnoszące się do danych genetycznych, biometrycznych lub dane dotyczące zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej. Zwracamy się również z prośbą o niepodawanie informacji odnoszących się do wyroków skazujących oraz czynów zabronionych. Informujemy, że zgłoszenia zawierające dane wymienione powyżej będą od razu eliminowane i nie będą brane pod uwagę.