Obserwuj w Google News

Dawid Podsiadło i nowy singiel „DIABLE” w Radiu ZET. „Uwielbiam ten utwór”

1 min. czytania
13.09.2023 10:21
Zareaguj Reakcja

„DIABLE” to kolejna singlowa propozycja z najnowszej płyty Dawida Podsiadły „Lata dwudzieste”. Czy podbije serca słuchaczy Radia ZET? Premiera na naszej antenie już w środę po godz. 19:00. – Uwielbiam ten utwór – mówi sam wokalista.

Dawid Podsiadło
fot. mat. prasowe

Dawid Podsiadło wydaje hit za hitem. Słuchacze Radia ZET pokochali „Mori”, „To co masz Ty!”, a ostatnio także „TAZOSy” z multiplatynowej płyty „Lata dwudzieste”. Pora na kolejny singiel, który już wkrótce może podbić listy przebojów.

Redakcja poleca

Dawid Podsiadło – „DIABLE”. Nowy singiel w Radiu ZET

Piosenkarz nie ukrywa, że utwór „DIABLE” jest jednym z jego ulubionych na najnowszym albumie. O swojej miłości do piosenki Dawid Podsiadło opowiedział podczas zeszłorocznej wizyty w Radiu ZET.

Uwielbiam ten utwór. Długo walczyłem o niego. Na samym początku miał zupełnie inną strukturę. Jak dotarliśmy do tej obecnej na płycie wersji, udało mi się przekonać Kubę (Galińskiego, producenta albumu - przyp. red.). Wiedziałem, że jest w niej potencjał, tylko musieliśmy znaleźć sposób, żeby go wyrazić. Udało się na koncercie. Utwór sprawdził się wspaniale.

Oglądaj

Nie przegap