Obserwuj w Google News

Aden Foyer i “Galileo Galilei”. Nowy singiel autora hitu “The Ballet Girl” w Radiu ZET

2 min. czytania
12.09.2023 16:40
Zareaguj Reakcja

Aden Foyer zachwycił słuchaczy Radia ZET przebojem „The Ballet Girl”. Norweg zaprezentował najnowszą EP-kę pod tym samym tytułem, którą promuje utwór „Galileo Galilei”. Premiera na naszej antenie we wtorek po godz. 19:00.

Aden Foyer
fot. mat. prasowe

Aden Foyer, znany wcześniej jako Jonas Aden, powrócił do świata muzyki po blisko dwuletniej przerwie. Norweski wokalista, autor tekstów, DJ i producent zdecydował się zniknąć z branży, aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne, odpocząć i poszukać nowych inspiracji. Wyprowadził się z miasta i zamieszkał w chatce w lesie. Niedługo później wydał „The Ballet Girl”, swój debiutancki singiel jako artysta pop, który podbił serca słuchaczy.

Redakcja poleca

Aden Foyer i nowy singiel „Galileo Galilei”. Premiera w Radiu ZET

„Galileo Galilei” to jedna z piosenek znajdujących się na nowej wersji EP-ki „The Ballet Girl”. Nowy singiel promuje teledysk nagrany we Francji, z której pochodzi część rodziny Adena. Pierwszy raz artysta odwiedził ten kraj jeszcze jako dziecko. Teraz postanowił poznać na nowo swoje rodzinne strony.

„Ta EP-ka odzwierciedla mój ostatni rok od wydania [singla] «The Ballet Girl». Piosenki powstały w zupełnie różnych miejscach, od norweskich lasów po meksykańską pustynię – wszystkie odzwierciedlają moją miłość do opowiadania historii na bardzo różne sposoby. Tematy obejmują to, co dziwne, jak i kwintesencję miłości i pożądania. Nie mógłbym być bardziej podekscytowany możliwością podzielenia się tą kolekcją ze światem” – mówi Aden Foyer.

Oglądaj

Nie przegap