Obserwuj w Google News

Magda Bereda stworzyła piosenkę na antenie Radia ZET. Wyszło fantastycznie

2 min. czytania
04.09.2023 10:39
Zareaguj Reakcja

Magda Bereda podbija internet swoimi piosenkami, które potrafi stworzyć z trzech losowych słów. Piosenkarka wpadła ostatnio do Radia ZET i poprosiła o pomoc naszych słuchaczy. Razem z nimi przygotowała utwór i zaśpiewała go na żywo na naszej antenie. Musicie tego posłuchać!

Magda Bereda Radio ZET
fot. Radio ZET

„Lubię to w Radiu ZET” to zupełnie nowy program na naszej antenie, w którym przybliżamy słuchaczom świat internetu i social mediów. Prezentujemy gorące hity, ciekawe trendy i osobowości. W audycji nie zabraknie też wyjątkowych gości. Jako pierwsza pojawiła się u nas Magda Bereda.

Redakcja poleca

Magda Bereda stworzyła piosenkę na antenie Radia ZET

Magda Bereda to polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, która od lat zachwyca swoim talentem tysiące internautów.

Mateusz Ptaszyński zaprosił wokalistkę do swojego najnowszego programu. Nie bez przyczyny gwiazda wpadła do nas ze swoim czerwonym keyboardem. Postanowiła stworzyć piosenkę. Słuchacze Radia ZET stanęli na wysokości zadania i pomogli, prezentując swoje pomysłowe słowa w komentarzach. Magda dała radę i napisała utwór w zaledwie kilkadziesiąt minut.

„Wakacje minęły za szybko i trochę tęskno do tych chwil. Wrześniowa pora jest też okej, ale sporo krótszy dzień” – brzmi początek utworu.

Jak piosenka Magdy Beredy brzmi w całości? Posłuchajcie poniżej:

Magda Bereda Radio ZET
fot. Radio ZET
Nie przegap