Obserwuj w Google News

Red Lips w Radiu ZET z "Dziką rzeką". "Stawiam na to, żeby czuć się dobrze we własnej skórze"

2 min. czytania
03.09.2023 15:00
Zareaguj Reakcja

Zespół Red Lips gościł w nowym programie Marcina Wojciechowskiego "Czas wolny w Radiu ZET". Ruda i Łukasz Lazer opowiedzieli o najnowszym singlu "Dzika rzeka", tworzeniu nowej muzyki, fenomenie hitu "To co nam było", a także ucieczce ze świata z show-biznesu.

Red Lips Radio ZET
fot. Radio ZET

„Czas wolny w Radiu ZET” to zupełnie nowy program Marcina Wojciechowskiego, który możecie usłyszeć w soboty i niedzielę między 15:00 a 20:00. Pierwszym gościem audycji jest znany z wielkiego przeboju „To co nam było” zespół Red Lips.

Red Lips w Radiu ZET z nowym singlem "Dzika rzeka"

Zespół Red Lips powrócił z nowym utworem „Dzika rzeka”, który zapowiada zupełnie nowy materiał tworzony z producentem, Mateuszem Hulbójem. Piosenka dotyka problemu z samoakceptacją.

– Pisałam ją o sobie i o wszystkich, którzy każdego dnia mierzą się z niskim poczuciem własnej wartości i nie czują się komfortowo we własnej skórze, we własnym ciele. Jako DDA doskonale znam to uczucie i wiem jak trudno być sobą w tym wyidealizowanym świecie. Mam nadzieję, że każda niespokojna dusza zostanie ukojona na chwilę dzięki tej piosence – mówi Ruda.

Oglądaj

O tworzeniu nowego singla wokalistka opowiedziała szczerze również w rozmowie z Marcinem Wojciechowskim.

– To jest stan, w którym byłam. Chciałam się wydostać. Chciałam sama siebie rozerwać. Chciałam znaleźć jakiś powiew, przeciąg. To jest właśnie ten moment, kiedy postanowiłam sobie, że naprawdę już niczego nie muszę. Udowodniłam już wiele tym, co robiłam. Wielu ludziom i samej sobie. Wybieram siebie. Wybieram to, co jest dla mnie komfortowe, co jest dla mnie wygodne w pewnym sensie. Stawiam na to, żeby czuć się dobrze we własnej skórze.

Pełna rozmowa z Red Lips w Radiu ZET dostępna jest poniżej:

Oglądaj

Nie przegap