Obserwuj w Google News

Enej z mikołajkową wizytą w Radiu ZET. Premiera świątecznego utworu „Jedna z chwil”

2 min. czytania
06.12.2022 12:28
Zareaguj Reakcja

Enej pojawi się we wtorkowej „Plus +- Minus Liście Radia ZET Extra”. Podczas mikołajkowej wizyty zespół zaprezentuje premierowo po godz. 21:00 utwór „Jedna z chwil”, a także opowie o świątecznej płycie, która ukazała się na początku grudnia.

Enej
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Enej zaprezentował na początku grudnia świąteczny album „Kolędy z pierwszą gwiazdą”, który promuje piosenka „Jedna z chwil”. O niej i nie tylko grupa opowie w mikołajkowej „Plus +- Minus Liście Radia ZET Extra”.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Mikołajki w Radiu ZET. "Prezenty od Prezent_erów" zachwyciły słuchaczy

Enej – „Jedna z chwil”. Piosenka promująca świąteczny album

Zespół Enej jest gotowy na tegoroczne święta. Podarował już nawet swoim fanom wyjątkowy prezent – płytę „Kolędy z pierwszą gwiazdą” pełną świątecznych utworów, które umilą ten wyjątkowy czas.

„Jedna z chwil” to utwór, który promuje wspomniany album. O czym jest? Olsztyńska grupa napisała krótką wiadomość do słuchaczy.

– Życie składa się z nieustannych, małych momentów. Chwil. Do takich możemy zaliczyć spotkania z rodziną, przyjaciółmi oraz bliskimi podczas Świąt Bożego Narodzenia. Wtedy na chwilę wciskamy hamulec, problemy osobiste odkładamy na bok i po prostu cieszymy się ze spotkania. Często przy takich okazjach oglądamy stare zdjęcia, skupiamy swoją uwagę na tu i teraz. Wspominamy swoje dziecięce lata. Mówimy: „kiedyś to były czasy!”. Ale dziś przecież też są! Dzisiaj to nasze dzieci czekają na pierwszą gwiazdkę, a my wcielamy się w rolę św. Mikołaja (w tej roli bezkonkurencyjny jest Bolek, polecamy ;) ). Nasi drodzy słuchacze. Są też spotkania z Wami! Dzięki Wam, możemy robić to, co kochamy. Każdy koncert oraz rozmowa z Wami to również ta „jedna z chwil”. Staramy się doceniać i pielęgnować te małe momenty, bo potem to one składają się na nasze życie. Tak się złożyło, że jesteśmy muzykami. Możemy dzięki temu opisać nasze emocje związane z różnymi momentami naszego życia i podzielić się Wami tym, co czujemy w formie piosenki. Właśnie słuchacie kawałek naszej historii, może odnajdziecie w niej kawałek swojej?

Redakcja poleca

W oficjalnym teledysku występuje nie tylko sam zespół, ale również znane polskie gwiazdy, m.in. Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Patryk Cebulski.