Obserwuj w Google News

BARANOVSKI chce pozostać sobą. "Napisałem piosenkę podsumowującą pewien etap w życiu"

1 min. czytania
23.03.2023 21:00
Zareaguj Reakcja

BARANOVSKI podsumowuje pewien etap w swoim życiu. „Chcę być sobą” to zapowiedź trzeciej płyty autora przebojów „Czułe miejsce” i „Lubię być z nią”. "Napisałem piosenkę podsumowującą pewien etap w życiu" - wyznaje wokalista.

Baranovski
fot. mat. prasowe

BARANOVSKI zadebiutował w 2018 roku singlem „Dym”. Dziś ma na swoim koncie dwa albumy – złoty „Zbiór” i platynowy „Baranovski 2”, na których znalazły się przeboje "Lubię być z nią", "Luźno" czy "Czułe miejsce". Kilkukrotnie nominowany do Fryderyka wokalista prezentuje zupełnie nowy utwór „Chcę być sobą”. Szykuje się kolejny wielki hit?

Redakcja poleca

BARANOVSKI – „Chcę być sobą”. Nowy singiel w Radiu ZET

„Chcę być sobą” zapowiada trzecią płytę BARANOVSKIego. Tym razem wokalista połączył siły ze znanym pod pseudonimem DrySkull producentem Robertem Krawczykiem, który odpowiada za ostatnie przeboje m.in. Mroza. W nowym utworze nie brakuje nawiązań do brzmień lat osiemdziesiątych.

 Napisałem piosenkę podsumowującą pewien etap w życiu. Wspominając miniony czas, który wiele razy pokazał, gdzie jest moje miejsce, a gdzie go nie ma, znalazłem odpowiedź na wiele nurtujących pytań. Znalazłem ją w jednym zdaniu pełnym akceptacji i zrozumienia: Ponad wszystko chcę być sobą.

Redakcja poleca

BARANOVSKI pojawił się w najnowszym podcaście Radia ZET „To się nagrywa”, którego gospodynią jest Magda Barczyk. Rozmowa jest już dostępna w Playerze Radia ZET i serwisie Spotify.

Ed Sheeran, PNAU & Khalid, Drenchill. Nowości w Radiu ZET, których nie możesz przegapić