Obserwuj w Google News

Co Niall Horan myśli o Polakach? Gwiazdor One Direction: „Tak bardzo mnie wspieracie”

2 min. czytania
22.03.2023 10:44
Zareaguj Reakcja

Niall Horan udzielił wywiadu Radiu ZET. W nowym podcaście „To się nagrywa” popularny wokalista i były gwiazdor One Direction opowiedział nie tylko o swojej nadchodzącej płycie „The Show”, ale także poruszył temat polskich fanów. Co Niall Horan myśli o Polakach?

Niall Horan
fot. mat. prasowe

Niall Horan przygotowuje się do wydania trzeciej solowej płyty „The Show”, której pierwszą zapowiedzią jest dobrze znany naszym słuchaczom przebój „Heaven”. Irlandzki piosenkarz zdradził w rozmowie z Magdą Barczyk kilka szczegółów na temat swojego nadchodzącego albumu. Nie zabrakło też szczerej rozmowy o polskich fanach.

„To się nagrywa” - nowy podcast Radia ZET. Rozmowy Magdy Barczyk z gwiazdami muzyki

Niall Horan w Radiu ZET. Szczerze o polskich fanach

Choć Niall Horan jeszcze nigdy nie zagrał koncertu w Polsce, miał już okazję zobaczyć, jak Polacy bawią się podczas jego występów. Przyznał również, że miał w planach koncert w naszym kraju. Niestety, przeszkodziła mu w tym pandemia.

Miałem się u Was pojawić, jeśli dobrze pamiętam, w 2020 roku. Trasa się nie odbyła i bardzo tego żałowałem z dwóch powodów. Po pierwsze – to zawsze nowe miejsce do poznania, a po drugie – kiedy koncertowałem w Niemczech, pojawiało się tam mnóstwo polskich fanów. Nie było możliwości spotkać się w Polsce, więc przyjechali do sąsiadów. Pamiętam to morze biało-czerwonych flag i moją myśl: „Muszę w końcu pojechać do Polski”. Widzę też mnóstwo postów na Twitterze, których ze względu na język polski nie rozumiem. Dlatego nie mogę się już doczekać, kiedy się u Was pojawię, bo moi polscy fani tak bardzo mnie wspierają, a ja jeszcze u Was nie byłem.

Okazuje się, że w przeszłości wokalista dość często miał styczność z językiem polskim.

W Irlandii dorastałem z wieloma Polakami. Byli to moi sąsiedzi, ale też znajomi, z którymi się spotykałem. I trzeba przyznać, że język jest trudny. Zupełnie nie do zrozumienia jeśli nie znasz nawet słowa.

Najnowszy album Nialla Horana „The Show” ukaże się już 9 czerwca. O płycie i nie tylko artysta opowiada w naszym nowym podcaście „To się nagrywa”. Pełny odcinek dostępny jest poniżej:

„To się nagrywa” – nowy muzyczny podcast Radia ZET. Wywiady z Sigalą i Niallem Horanem

„To się nagrywa” to nowy muzyczny podcast Radia ZET, którego autorką jest Magda Barczyk. Najpopularniejsi artyści i artystki opowiedzą naszej dziennikarce nie tylko o muzyce. O czym jeszcze?

 To właśnie tutaj znajdziecie wywiady z zagranicznymi i polskimi artystami, które mam przyjemność przeprowadzać dla Radia ZET. Nie zabraknie tematów aktualnych, ale będziemy rozmawiać także m.in. o planach i marzeniach nie tylko tych muzycznych. Każdy wywiad będzie poprzedzony krótkim wprowadzeniem, w którym opowiem w kilku zdaniach o gościu i kulisach naszej rozmowy – zapowiada Magda.

Dwa pierwsze odcinki podcastu „To się nagrywa” są już dostępne w playerze Radia ZET oraz w serwisie Spotify.

Sigala i jego ekskluzywny DJ set tylko w Radiu ZET. Zagrał swoje największe hity