Obserwuj w Google News

„To się nagrywa” - nowy podcast Radia ZET. Rozmowy Magdy Barczyk z gwiazdami muzyki

2 min. czytania
21.03.2023 14:40
Zareaguj Reakcja

Radio ZET rusza z zupełnie nowym muzycznym podcastem „To się nagrywa” z udziałem największych zagranicznych i polskich gwiazd. Magda Barczyk porozmawia z artystami o ich muzyce, planach i najskrytszych marzeniach. Dwa pierwsze odcinki są już dostępne. Posłuchaj wywiadów z jednym z najpopularniejszych DJ-ów na świecie, Sigalą oraz uwielbianym przez miliony słuchaczy, Niallem Horanem.

To się nagrywa podcast Magda Barczyk Radio ZET
fot. Radio ZET

To się nagrywa” to nowy muzyczny podcast Radia ZET, którego autorką jest Magda Barczyk. Najpopularniejsi artyści i artystki opowiedzą naszej dziennikarce nie tylko o muzyce. O czym jeszcze?

To właśnie tutaj znajdziecie wywiady z zagranicznymi i polskimi artystami, które mam przyjemność przeprowadzać dla Radia ZET. Nie zabraknie tematów aktualnych, ale będziemy rozmawiać także m.in. o planach i marzeniach nie tylko tych muzycznych. Każdy wywiad będzie poprzedzony krótkim wprowadzeniem, w którym opowiem w kilku zdaniach o gościu i kulisach naszej rozmowy – zapowiada Magda.

Sigala i jego ekskluzywny DJ set tylko w Radiu ZET. Zagrał swoje największe hity

„To się nagrywa” – nowy muzyczny podcast Radia ZET. Wywiady z Sigalą i Niallem Horanem

Dwa pierwsze odcinki podcastu „To się nagrywa” są już dostępne w playerze Radia ZET oraz w serwisie Spotify.

Sigala to obecnie jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie. Świadczą o tym sukcesy jego hitów „Came Here for Love” czy „Melody”, a także współpraca z największymi gwiazdami muzyki. Brytyjczyk nagrał specjalnie dla naszych słuchaczy wyjątkowy DJ set. Porozmawiał również z Magdą Barczyk o tworzeniu przebojów i swojej najnowszej płycie, która ukaże się już we wrześniu.

Niall Horan podbija obecnie serca słuchaczy Radia ZET utworem „Heaven”, który zapowiada najnowszy album irlandzkiego wokalisty „The Show”. Płyta ukaże się już 9 czerwca. O krążku i nie tylko artysta opowiedział w podcaście „To się nagrywa”.