Obserwuj w Google News

Znalazł miłość, gdy zrywał azbest. Tak Sławomir poznał Kajrę

2 min. czytania
Aktualizacja 14.12.2022
14.12.2022 09:40
Zareaguj Reakcja

Sławomir i Kajra zakochali się w bardzo zaskakujących okolicznościach. Bajkowa historia ich miłości to niemalże gotowy scenariusz na film romantyczny.

Znalazł miłość, gdy zrywał azbest. Tak Sławomir poznał Kajrę
fot. VIPHOTO/East News

Sławomir i Kajra nie mają sobie równych. Są ambitni, zakochani i mają niezwykły nos do interesów. Trudno uwierzyć, że ich związek zaczął się dzięki przypadkowi.

Zobacz także: Sławomir Zapała w przeboju „The Best” Tiny Turner. To trzeba usłyszeć! [WIDEO]

Sławomir nie znalazł miłości w Zakopanem, tylko w USA

Poznali się w szkole teatralnej, ale w tym czasie nie było między nimi żadnej chemii. Mimo to łączyły ich marzenia o wielkiej karierze.

Początkowo los okazał się niezbyt łaskawy. Po studiach nie mieli ze sobą kontaktu. Czasy nie należały do najłatwiejszych, więc oboje postanowili szukać szczęścia za Wielką Wodą. Jak donosi Plotek, Kajra zatrudniła się jako kelnerka, a przyszła "gwiazda rock polo", Sławomir, zajmował się zrywaniem azbestu.

Ich drogi skrzyżowały się ponownie, gdy Zapała odwiedził bar, w którym pracowała jego przyszła wybranka.

To nie jest powód do dumy, że jej nie poznałem. Ale, na moją obronę, wyglądała jak Portorykanka! — tłumaczył cytowany przez "Vivę" Sławomir.

W rozmowie z "Faktem" Kajrowicz wspomniała, że Zapała nie skąpił grosza — zostawił napiwek wysokości jej tygodniowych zarobków. Krótka rozmowa wystarczyła, by gwiazdor rozpoznał w kelnerce swoją dawną znajomą. Połączyła ich przyjaźń, która szybko przerodziła się w gorące uczucie. Pobrali się w 2011 roku.

Zobacz także: Żona Sławomira Zapały – ile ma lat i kim jest Magdalena Kajrowicz?

Kariera Sławomira Zapały

Po powrocie do kraju szturmem zdobyli polską scenę rozrywkową. Zapała, występując jako "Sławomir", zadebiutował utworem "Megiera", który został odtworzony w serwisie YouTube 54 miliony razy. To był początek jego drogi na szczyt.

W późniejszym czasie wystąpił w "Tańcu z gwiazdami" i w "Twoja twarz brzmi znajomo". W 2022 roku zabłysnął także jako prowadzący "Tak to leciało!" w Telewizji Polskiej.

Źrodła: RadioZET.pl/Viva.pl/Plotek.pl