,

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: kolejna zmiana w programie. W jury zasiądzie nowa osoba

20.03.2023 10:40

Anna Dereszowska dołączyła do jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To jedna z wielu zmian, które dotknęły hit Polsatu w ostatnim czasie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Maciej Dowbor, Maciej Rock
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Według najnowszych informacji w nadchodzącym odcinku show stacji Polsat pod tytułem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawi się nowa jurorka. Aktorka Anna Dereszowska zasiądzie za stołem jurorskim, by oceniać bardziej i mniej znanych celebrytów udających gwiazdy muzyki.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Anna Dereszowska w jury show Polsatu

W ostatnim czasie wokół programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" było wiele kontrowersji związanych ze zmianami. Odświeżenie składu nastąpiło nie tylko wśród jurorów, ale również prowadzących.

W obecnie nadawanym sezonie show jurorami są Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała. W nadchodzącym odcinku za stołem zobaczymy jednak nową twarz - Annę Dereszowską. Obecne trzyosobowe jury - najmniejsze w historii programu, to nowość wprowadzona po zmianach zleconych przez Edwarda Miszczaka. Pojawienie się Dereszowskiej nie oznacza jednak powiększenia składu jurorskiego. Jak podaje Plejada, aktorka została jurorką gościnnie. W dniu nagrania odcinka Walewska nie mogła się pojawić na planie. Z tego powodu poproszono Dereszowską o jednorazowe zastępstwo. Wszystko dlatego, że stała jurorka udała się na premierę opery, której nie mogła przegapić.

Artur Zawadzki/REPORTER
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Widzowie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie powinni być zaskoczeni. W historii programu pojawiały się już podobne przypadki, kiedy Lesław Żurek zastępował Michała Wiśniewskiego. W podobnej roli wystąpił też Janowski, który dopiero z czasem zasiadł w jury na stałe. Anna Dereszowska też nie powinna być obca fanom programu. Aktorka wystąpiła w show jako uczestniczka 8. edycji.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": kiedy oglądać odcinek z Anną Dereszowską?

Jak Dereszowska wypadła w roli jurorki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek - 24 marca 2023 roku. Odcinek zostanie wyemitowany na Polsacie o 20:05. W 18. edycji show uczestnikami są Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Kołeczek, Oskar Cyms, Natalia Janoszek, Daria Marx Marcinkowska i Daniel Jaroszek. Program prowadzą Maciej Dowbor oraz Maciej Rock, który zastąpił Piotra Gąsowskiego.

loader

RadioZET.pl/Plejada

Logo radiozet Dzieje się