Miszczak krótko o wyrzuceniu Skrzyneckiej z TTBZ. "Takie życie"

03.02.2023 08:11

Wiejący w Polsacie wiatr zmian zdmuchnął ze stołków kilka sław. Dotychczasowe zajęcie straciła między innymi Katarzyna Skrzynecka, która była zmuszona pożegnać się z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Od wielu tygodni nieoficjalnie winą za radykalne zmiany w stacji obarcza się Edwarda Miszczaka, który niedawno pokusił się o krótki komentarz dotyczący zwolnienia Skrzyneckiej. Co powiedział?

Miszczak krótko o wyrzuceniu Skrzyneckiej z TTBZ. "Takie życie"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Pawel Wodzynski/East News

Widzowie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mieli wystarczająco wiele czasu, by oswoić się z planowanymi zmianami, choć zapewne nie wszystkim przypadły one do gustu. Przypominamy, że w kolejnej edycji programu nie zobaczymy Michała Wiśniewskiego, Piotra Gąsowskiego i Katarzyny Skrzyneckiej. Niedługo po tym, jak informacje o zakulisowych szaradach dotarły do mediów, informator Plotka zdradził, że zmiany są konsekwencją odświeżania formatu.

W nowej edycji po raz pierwszy wystąpi na przykład niemedialny uczestnik, którego wyłowiono w otwartych castingach. Produkcja uznała więc, że to idealny moment na zmiany również w jury. A ponieważ za stołem jurorskim zasiadało przez 17 edycji już wiele osób, to tym razem decyzja musiała być naprawdę odważna i zaskakująca. Wspólnie uznano więc, że formuła współpracy z Kasią wyczerpała się, a program, który wciąż cieszy się wielką popularnością, zostanie odświeżony powiadomił informator serwisu plotkarskiego.

Sama Skrzynecka — choć wcześniej zapewniała, że rozstaje się z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez żalu — niedawno przerwała wywiad, gdy usłyszała pytanie dotyczące nowego dyrektora programowego Polsatu. Czy za tymi zmianami stoi Miszczak? W niedawnm wywiadzie zasugerował, że to właśnie on przyczynił się do zmian w składzie popularnego programu.

Edward Miszczak nie odpowiada za wszystkie zmiany w Polsacie?

Edward Miszczak jest nowym dyrektorem programowym Polsatu.

Zostałem robotnikiem winnicy pańskiej, który ma czuwać nad kontentem i dbać, by był dobrej jakości powiedział w wywiadzie dla Interii.

Robotnik czy nie — gdy objął nowe stanowisko w "winnicy pańskiej" uschło parę roślin. Jednak nowy dyrektor programowy Polsatu nie bierze na siebie całej odpowiedzialności za zakulisowe zmiany.

Nie za wiele mogłem pozmieniać. Myślę, że ta wiosna jest ciągle bardziej wiosną mojej koleżanki, Niny Terentiew, niż moją. Bardzo liczę, że "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", którą trochę odkurzyliśmy w ostatnim czasie, będzie miała swoich fanów powiedział w tym samym wywiadzie.

Zobacz także: Skrzynecka oberwała za lansowanie córek na salonach. Alikia już bryluje w makijażu [FOTO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Miszczak skomentował zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej

W innym wywiadzie Edward Miszczak krótko skomentował zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jego zdaniem utrata pracy to sytuacja, na którą aktorka powinna być przygotowana.

Mnie z pracy wyrzucano, dawano mi pracę. Takie życie. Takie życie też aktora, który dzisiaj ma propozycje, jutro tej propozycji nie ma. To normalne w naszej branży przyznał w rozmowie z Jastrząb Post.
loader

Źródła: RadioZET.pl/Wydarzenia.interia.pl/JastrzabPost.pl