Twoja twarz brzmi znajomo: Maciej Rock w ogniu krytyki. "Nie da się oglądać"

17.03.2023 21:01

Maciej Rock musiał mierzyć się z krytyką przed emisją najnowszego odcinka 18. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Części widzów przeszkadza coś, co prezenter ma robić przed kamerami. Naprawdę jest aż tak źle?

Maciej Rock
fot. screen: Facebook @twojatwarzbrzmiznajomo / Artur Zawadzki/REPORTER

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najpopularniejszych talent show w polskiej telewizji. Widzowie mogą oglądać już 18. odsłonę programu, w którym doszło do poważnych zmian. Po przejęciu funkcji dyrektora programowego Polsatu Edward Miszczak pożegnał się z dotychczasowymi gwiazdami formatu, Katarzyną Skrzynecką, Michałem Wiśniewskim i Piotrem Gąsowskim. Największe kontrowersje wzbudziło zwolnienie prowadzącego, część widzów sugerowała nawet, że zbojkotują program po zniknięciu popularnego "Gąsa". Okazało się, że w duecie z Maciejem Dowborem serca fanów "TTBZ" próbuje podbić powracający do show-biznesu Maciej Rock.

Maciej Rock skrytykowany. Nowy prowadzący nie podoba się widzom "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Przed emisją nowego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo" na profilu programu na Facebooku pojawiło się nagranie, w którym Maciej Rock i Maciej Dowbor zachęcali widzów do wspólnej zabawy. Niestety, w komentarzach pod adresem nowego prowadzącego pojawiły się słowa krytyki. Część fanów programu uważa, że Maciek jest stanowczo zbyt ekspresyjny i często, zamiast mówić, po prostu krzyczy do kamery.

- Irytuje mnie tembr głosu pana Rocka.

- Sądząc po stopniu pobudzenia, uważam, że Macieja Rocka coś męczy. Wolę się nie domyślać co.

- Mam nadzieję, że pan Rock przestanie wrzeszczeć, bo nie da się oglądać. Jakby był pierwszoplanową gwiazdą. A niestety nie jest.

- Ogólnie program jest w porządku, ale nowy współprowadzący do kitu - czytamy.

Kto wie, być może Maciej Rock po prostu nie umie zapanować nad ekscytacją, wszak w "Twoja twarz brzmi znajomo" nigdy nie brakowało emocji.

Maciej Rock nie sprawdza się w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Prezenter wrócił do show-biznesu

Być może Rock weźmie sobie do serca sugestie widzów, z pewnością nie można odmówić mu zawodowego doświadczenia. Przed laty był gwiazdorem takich programów jak "Idol" i "Must Be the Music" oraz wielu koncertów i telewizyjnych imprez. Wiary w prezentera nie traci Edward Miszczak, którego zdaniem dwóch Maćków podbije serca widzów.

- Ja na razie troszkę sprzątam, przywróciłem do stacji Maćka Rocka, który kiedyś w Polsacie był i troszkę o nim zapomniano. Dziś jest troszkę starszym mężczyzną i świetnie pracuje. Myślę, że duet Rock-Dowbor to będzie najlepszy duet męski na rynku. Pracujemy, żeby urosnąć w siłę. Pracujemy nad nowymi gwiazdami - ocenił w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

loader