Obserwuj w Google News

Sara James musiała przejść operację. "Dzięki Bogu, że lekarz to zauważył"

2 min. czytania
28.02.2023 16:19
Zareaguj Reakcja

Sara James zdecydowała się na opowiedzenie o operacji, której musiała się poddać. Okazuje się, że młoda wokalistka borykała się z problemem, który miał wpływ jej wokalny talent. Jak teraz czuje się gwiazda amerykańskiej edycji "Mam talent"?

Sara James
fot. Pawel Murzyn/East News

Sara James ma zaledwie 14 lat, a osiągnęła sukcesy, którymi nie mogą się pochwalić o wiele bardziej doświadczone koleżanki z branży. Zwyciężczyni 4. edycji " The Voice Kids" reprezentowała nasz kraj podczas 19. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, jednak międzynarodową sławę zyskała dzięki udziałowi w amerykańskiej odsłonie " Mam talent". Imponujące umiejętności i dojrzałość sceniczna Sary podbiły serca jurorów i widzów. Zdaniem wielu osób nieporozumieniem jest to, że Polka nie zwyciężyła. Głos nastolatki jest jej przepustką do międzynarodowej kariery, nic zatem dziwnego, że artystka dba o siebie. Żeby jeszcze lepiej prezentować się na scenie, poddała się operacji.

Sara James przeszła operację. Wokalistka opowiedziała o stanie zdrowia

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Sara James opowiedziała o operacji, której musiała się poddać. Okazuje się, że wokalistka chciała usunąć migdał trzeci, by mieć jeszcze większą kontrolę nad głosem. Nie ukrywała, że jest wdzięczna lekarzowi.

- To był mały zabieg, podczas którego miałam wycinany migdał trzeci, który jest przy nosie. Jest mi teraz łatwiej śpiewać, głos jest teraz bardziej otwartym, więc bardzo mi zależało, żeby to zrobić. Dzięki Bogu, że ten lekarz to zauważył, bo teraz jest mi o wiele łatwiej - wyznała Sara.

Jeśli teraz James będzie śpiewać jeszcze lepiej, o muzyczną karierę 14-latki raczej nie musimy się martwić.

Redakcja poleca

Sara James - polska wokalistka podbija Stany Zjednoczone

Sara Engwu-James urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach, jest córką Polki i Nigeryjczyka. Z muzyką związana jest od dzieciństwa, pierwszy raz przed publicznością występowała w wieku 6 lat. W "Mam talent" podbiła serca widzów i jurorów. Simon Cowell, twórca sukcesu grupy One Direction, nie miał wątpliwości, że młoda wokalistka może namieszać na światowym rynku muzycznym. 

- To, co mogę zaoferować Sarze to poznać ją z odpowiednimi ludźmi. Prawdopodobnie w przyszłym roku zaprezentujemy ją jednej z czołowych wytwórni. Spróbujemy nagrać materiał i damy jej szansę, żeby się pokazała. A co wydarzy się później, zależy już od niej - mówił w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Sara kilkukrotnie występowała z amerykańską grupą Black Eyed Peas. Coraz częściej mówi się, że lider zespołu, Will.I.Am, ma odpowiadać za produkcję albumu młodej gwiazdy.