Obserwuj w Google News

Nie żyje Charlotte Duffy. Gwiazda Crystal Girls zmarła po ciężkiej chorobie

1 min. czytania
05.06.2023 16:15
Zareaguj Reakcja

Charlotte Duffy z Crystal Girls zmarła w wyniku choroby nowotworowej w wieku 37 lat. Popularną brytyjską modelkę i cheerleaderkę pożegnały koleżanki z grupy oraz fani piłki nożnej. 

Nie żyje Charlotte Duffy
fot. Twitter:@Crystals_CPFC

Zmarła Charlotte Duffy, popularna angielska modelka i cheerleaderka związana z grupą Crystal Girls. 37-latka od dawna walczyła z chorobą nowotworową. O jej śmierci powiadomiły w sieci członkinie grupy.

Charlotte Duffy z Cristal Girls zmarła w wieku 37 lat 

W niedzielę 4 czerwca zespół przekazał w sieci druzgocącą wiadomość o śmierci Charlotte Duffy. 

- RIP Charlotte Duffy, jedna z oryginalnych Crystals, która niestety przegrała walkę z rakiem. Była piękna wewnątrz i na zewnątrz i będzie nam wszystkim jej brakować! Wysyłamy naszą miłość do jej rodziny" - czytamy na Twitterze.

Fani piłki nożnej ruszyli z kondolencjami. Hołd słynnej cheerleaderce złożył londyński klub piłkarski Crystal Palace, dla którego Duffy wraz z koleżankami występowały od wielu lat. 

Wszyscy w klubie przesyłają najgłębsze kondolencje przyjaciołom, rodzinie i bliskim Charlotte - przekazały władze klubu.

Charlotte Duffy była nie tylko znaną cheerleaderką, ale także modelką i tancerką oraz gwiazdą social mediów. Współtworzyła choreografię cheerleaderską do najważniejszych widowisk sportowych dla Sky Sports oraz BBC. Znano ją w brytyjskim światku futbolowym. Według wielu kibicowskich rankingów była jedną z najpiękniejszych cheerleaderek na Wyspach.