Zamknij

Marianna Schreiber upiekła Tuska, a potem go zjadła. Nagrała konsumpcję

07.12.2022 10:35

Marianna Schreiber zasmakowała w sławie. Niczym pirania wgryzła się w świat polityki i powoli zaczyna zjadać opozycję. Zaczęła od Donalda Tuska.

Marianna Schreiber upiekła Tuska, a potem go zjadła. Nagrała konsumpcję
fot. VIPHOTO/East News

Marianna Schreiber wie, jak dogryźć tym, za którymi nie przepada. Wykorzystuje w tym celu swoje talenty. Nie tak dawno Schreiber popisała się swoimi umiejętnościami wokalnymi, wykonując utwór "Polityczny dramat". Jednak rap to nie jedyny as w jej rękawie.

Po popisach wokalnych przyszedł czas na nagranie, w którym zjada... Donalda Tuska. Żona polityka Prawa i Sprawiedliwości chwyciła za przybory kuchenne i stworzyła piernikowy portret byłego przewodniczącego Rady Europejskiej. Następnie symbolicznie odgryzła kawałek swojego "dzieła". Cały proces uwieczniła na nagraniu, które wylądowało w serwisie YouTube.

Upiekłam piernikowego pana Donalda Tuska. Zobaczcie, jak mi to wyszło — pochwaliła się Schreiber.

Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Czas pokaże, czy piernikowy Tusk był jedynie przystawką. Na razie nic nie wskazuje na to, by Marianna zamierzała spuścić z tonu, a to może okazać się trudne do przełknięcia dla opozycji. Czy po politykach Platformy Obywatelskiej Schreiber weźmie na ruszt także polityków PiS?

Źródła: RadioZET.pl/YouTube: Marianna Schreiber

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE