Obserwuj w Google News

Małgorzata Socha dogadała się z TVN. Nie odejdzie z „Na Wspólnej”?

2 min. czytania
13.01.2023 14:31
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Socha wcale nie zniknie z „Na Wspólnej”? Aktorka miała się dogadać z producentami serialu TVN. Co z jej rolą w „M jak miłość”?

socha-dogadała-się-z-tvn-nie-odejdzie-z-na-wspolnej
fot. VIPHOTO/East News, TRICOLORS/East News

Małgorzata Socha jakiś czas temu ogłosiła, że odchodzi z serialu „ Na Wspólnej”. Mówiło się też o smutnym końcu wątku postaci, w którą wcielała się aktorka. Dobrze znana widzom Zuza miała dowiedzieć się o zdradzie partnera, a niedługo później zginąć w wypadku. Los bohaterki miał być gorszy niż wylądowanie Hanki Mostowiak w kartonach. Choć gwiazda TVN zapewniała, że rezygnacja z roli w serialu wiąże się z chęcią poświęcenia większej ilości czasu rodzinie, pojawiły się plotki, że już wkrótce dołączy do ekipy konkurencyjnego „ M jak miłość”. Producenci mieli ją kusić naprawdę wysoką stawką za dzień zdjęciowy. Okazuje się jednak, że aktorka nie powiedziała jeszcze w TVN ostatniego słowa.

Redakcja poleca

Małgorzata Socha nie żegna się z „Na Wspólnej” na długo? „Będzie się pojawiać gościnnie”

Fakt donosi, że gwiazda dogadała się ze scenarzystami „Na Wspólnej”, by ostatecznie nie kończyli jej wątku w serialu. Socha chciałaby mieć możliwość powrotu do produkcji. Niewykluczone, że wcale nie zniknie całkowicie z ekranów.

- Małgosia wspólnie z produkcją serialu zdecydowała tak zakończyć swój wątek, żeby mieć otwartą furtkę na powrót do serialu. Socha nie chce definitywnie zamykać sobie drzwi do „Na Wspólnej”, raczej więc idzie na dłuższy urlop. Możliwe nawet, że w międzyczasie będzie się pojawiać gościnnie - miała powiedzieć tabloidowi osoba z produkcji serialu TVN.

Czy oznacza to, że nie zobaczymy aktorki w „M jak miłość” i nie zastąpi ona ani Joanny Koroniewskiej, ani Barbary Kurdej-Szatan? Tego nie możemy być pewni. Jak zaznacza dr Wojciech Szalkiewicz gwiazda nie powinna całkowicie rezygnować z ról w telewizyjnych produkcjach.

- Małgorzata Socha jeszcze nie może pozwolić sobie na to, by jak Marek Kondrat żyć z reklamy. Jest dużo młodsza i nie ma jeszcze takiej pozycji. Poza tym nie może być znana tylko z grania w reklamach. Jeśli przestanie grać w serialach, w końcu zniknie też i z reklam - przekonywał ekspert na łamach Super Expressu.

Liczycie na częste występy gościnne Sochy w „Na Wspólnej”? A może wolelibyście ją zobaczyć w hicie TVP?