Zamknij

Małgorzata Socha nie narzeka na brak pieniędzy? Sprawdzono jej zarobki

03.12.2022 15:34

Małgorzata Socha jest aktorką, ale też ulubienicą reklamodawców. Jak podaje pudelek.pl, to właśnie praca w reklamach ma przynosić aktorce spore pieniądze. 

Małgorzata Socha
fot. Paweł Wodzynski/East News

Małgorzata Socha dorobiła się fortuny. Tak przynajmniej podaje "Super Express", który przyjrzał się zarobkom jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Jak czytamy na portalu pudelek.pl, Socha zarabia najwięcej na reklamach.

Zobacz także: Pożegnanie Zuzy w "Na Wspólnej" będzie gorsze niż Hanki Mostowiak w kartonach

Małgorzata Socha nie narzeka na brak pieniędzy? Sprawdzono jej zarobki

Zarobki polskich gwiazd od lat budzą wiele emocji. Co jakiś czas pojawiają się doniesienia dotyczące tego, ile zarabia konkretna osoba. Tym razem "Super Express" przyjrzał się jednej z najbardziej lubianych aktorek. Małgorzata Socha zrezygnowała ostatnio z pracy w serialu "Na Wspólnej", ale gra jeszcze między innymi w "Przyjaciółkach".

Małgorzata Socha pojawia się też w wielu reklamach. Aktorka podpisała duży kontrakt z marką biżuterii, działa też w branży meblarskiej, była twarzą szamponów i kosmetyków. "Super Express" uważa, że za samą promocję kosmetyków mogła zgarnąć milion złotych. Drugi milion miałby się należeć za reklamę biżuterii. Wielką rolę odgrywa też Instagram. Jak czytamy na Pudelku, miesięczne zarobki Sochy mogą wynosić nawet 100 tysięcy.

Co ciekawe, "Super Express" poprosił o wypowiedź medioznawcę. Zdaniem dr Wojciech Szalkiewicza, Małgorzata Socha nie może sobie jeszcze pozwolić na to, by podobnie jak Marek Kondrat żyć z reklam.

Małgorzata Socha jeszcze nie może pozwolić sobie na to, by jak Marek Kondrat żyć z reklamy. Jest dużo młodsza i nie ma jeszcze takiej pozycji. Poza tym nie może być znana tylko z grania w reklamach. Jeśli przestanie grać w serialach, w końcu zniknie też i z reklam - powiedział.

Wierzymy, że przed aktorką jeszcze wiele interesujących ról, w których nas zachwyci.

Zobacz także: Córka Bena Afflecka i Jennifer Garner jest już kobietą. Wiadomo, jak wygląda

loader

RadioZET.pl/Super Express/pudelek.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO