Obserwuj w Google News

Księżna Kate zmieniła się w Ameryce. Pozwoliła sobie na więcej

1 min. czytania
03.12.2022 12:33
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate i książę William wybrali się do Ameryki, gdzie pojawili się na kilku wydarzeniach. Księżna Walii zupełnie inaczej prezentuje się w tej części świata. Jak zauważyły media, Kate pozwala sobie na więcej, niż w Europie.

Księżna Kate
fot. Mary Schwalm/Associated Press/East News

Księżna Kate zmieniła się w Ameryce. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, księżna Walii zmieniła styl. Przedstawicielka brytyjskiej rodziny królewskiej błyszczała podczas rozdania nagród Earthshot. Trudno było oderwać od niej wzrok.

Zobacz także:  Meghan Markle i księżna Kate się dogadały? Amerykanka miała wyciągnąć rękę na zgodę

Księżna Kate zmieniła się w Ameryce. Pozwoliła sobie na więcej

Księżna Kate jest znana z klasy i nienagannego stylu. W Ameryce zaskoczyła jednak odważniejszymi stylizacjami i makijażem. Księżna pojawiła się z małżonkiem na jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich tygodni, czyli wręczeniu nagród w Bostonie. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, m.in., David Beckham, Rami Malek, Ellie Goulding czy Annie Lennox. Jednak to księżna Walii skradła show. 

Redakcja poleca

Kate wystąpiła w zielonej sukni, a jej twarz zdobił mocny makijaż. Kate i William jak nigdy wcześniej złapali się za rękę i nie unikali czułości, na którą nie pozwalają sobie podczas oficjalnych wyjść w Wielkiej Brytanii. Jak podaje gwiazdy.wp.pl, Kate wypożyczyła sukienkę, by promować ograniczanie zakupów. Na oficjalnym profilu księżnej Kate i księcia Williama pojawiło się zdjęcie z imprezy.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz takżeMałgorzata Ohme komentuje ślub Rzeźniczaka. Bardzo uważała na słowa

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo