Zamknij

Małgorzata Ohme o zachowaniu Pauliny Smaszcz. Ma dla niej radę

03.12.2022 13:56

Małgorzata Ohme udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat wielu celebrytów. Nie zabrakło tematu Pauliny Smaszcz. Okazuje się, że celebrytki znają się od dawna. Ohme ma radę dla byłej żony Macieja Kurzajewskiego.

Małgorzata Ohme i Paulina Smaszcz
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News, TRICOLORS/East News

Małgorzata Ohme o zachowaniu Pauliny Smaszcz. Prowadząca "Dzień dobry TVN" wypowiedziała się na temat jednego z największych skandali 2022 roku. Ohme wyznała, że wypowiedzi byłej żony Macieja Kurzajewskiego są jej znane, a do tego zna się z dziennikarką od wielu lat.

Zobacz także: Małgorzata Ohme komentuje ślub Rzeźniczaka. Bardzo uważała na słowa

Małgorzata Ohme o zachowaniu Pauliny Smaszcz. Ma dla niej radę

Małgorzata Ohme przeprowadza wiele wywiadów w "Dzień dobry TVN", a jej gośćmi są często najbardziej rozpoznawali celebryci. Prezenterka jest zatem na bieżąco ze wszystkimi aferami w celebryckim świecie. Komentowała już nagły ślub Jakuba Rzeźniczaka, w rozmowie z jastrzabpost.pl wypowiedziała się też na temat Pauliny Smaszcz.

Jak podaje portal kobieta.wp.pl, Ohme przyznaje, że dobrze zna Paulinę Smaszcz i ceni wiele jej osiągnięć. Prezenterka zastanawiała się, skąd się wzięły u Pauliny tak silne emocje. Jako psycholożka postanowiła dać jej kilka rad i przyznała, że była żona Kurzajewskiego powinna na pewien czas usunąć się w cień.

Paulina powinna ucichnąć. Wyciszyć się. Zresztą powiedziała już, że dzieci poprosiły ją, żeby tego nie robiła - zauważyła Ohme.

Co więcej, Małgorzata Ohme zaczęła analizować zachowanie koleżanki - Myślę, że może to wynikać z jakiegoś głębokiego zranienia. Nie wyobrażam sobie, że to jest strategia. Tam jest coś głębiej, co powoduje aż taką impulsywność. Myślę, że powinna na chwilę zniknąć - podsumowała.

Smaszcz nie odniosła się jeszcze do jej wypowiedzi, ale znając czujność dziennikarki, prawdopodobnie będzie można liczyć na odpowiedź.

Zobacz także: Julia Wieniawa sprzedaje gadżety po koncercie. Trzeba za nie zapłacić fortunę

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

loader

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo