Obserwuj w Google News

Magda Gessler na zdjęciu sprzed 30 lat. Internauci w szoku. "Biust był olbrzymi" [FOTO]

2 min. czytania
22.12.2022 08:51
Zareaguj Reakcja

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Magdy Gessler sprzed 30 lat. Możemy także przeczytać opowieść o torcie w kształcie kochającej się pary, którym zaskoczyła gwiazda "Kuchennych rewolucji".

Magda Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Magda Gessler to nie tylko jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek, ale także czołowa krajowa osobowość telewizyjna. Niezwykle lubiana przez widzów, ale i kontrowersyjna gwiazda TVN posiada swój znak rozpoznawczy, czyli burzę blond loków. Okazuje się jednak, że nie zawsze wyglądała tak, jak w " Kuchennych rewolucjach". W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Gessler sprzed 30 lat. Możemy także przeczytać historię o tym, jak Magda, wtedy jeszcze nosząca nazwisko Ikonowicz, stworzyła dla hiszpańskiej elity szokujący tort w kształcie kochającej się pary.

Redakcja poleca

Magda Gessler na zdjęciu sprzed 30 lat. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" niczym Kate Bush

Na profilu "Sentymenty oficjalnie" na Instagramie pojawiło się archiwalne zdjęcie Magdy Gessler z roku 1992, pochodzące z magazynu "Sukces". Przy okazji poznaliśmy także historię kontrowersyjnego tortu, jaki wykonała dla hiszpańskiej socjety. To świetny przykład, że gwiazda "Kuchennych rewolucji" zawsze lubiła szokować.

- A ja znów szperam w piwnicy teściowej i znajduję takie smaczki: Tort, 3 metry na półtora, przedstawiał kobietę i mężczyznę, którzy się kochają. Olbrzymie blachy biszkoptu można było upiec jedynie w kuchni starego znaku pod Madrytem. Potem przekładało się je karmelowo-kawowym kremem w kolorze ciała. Szczególny kłopot sprawiały sutki. Udało się je wreszcie zrobić z płatka pomalowanego winem. Biust był olbrzymi i sterczący, więc rzeźba ledwo wlazła do olbrzymiej lodówki. W każdym razie kelner, który otworzył drzwiczki, o mało nie zemdlał. Osobą, która hiszpańską socjetę wprawiła w zdziwienie (tak wielki), w zażenowanie (ten erotyzm) i zaskoczenie (to smakowało!) była Magda Ikonowicz. Źródło: "Sukces", grudzień 1992 - czytamy.

Uwadze internautów nie umknął fakt, że trzy dekady temu Magda Gessler miała ciemne włosy, bez charakterystycznych loków. Pojawiły się głosy, że łudząco przypominała kultową wokalistkę Kate Bush.

- Zjawiskowa była jej uroda a energię i fantazję ma nadal.

- Zakochać się i umrzeć, petarda!

- Kate Bush, to ona.

- Wyjątkowo piękna - czytamy w komentarzach.

Użytkownicy Instagrama żałowali jedynie, że nie opublikowano zdjęcia odważnego tortu.