Obserwuj w Google News

Maciej Kurzajewski świętował 50. urodziny. Wielka feta w "Pytaniu na śniadanie" [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
29.01.2023 12:59
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski 29 stycznia 2023 roku świętował 50. urodziny. Gwiazdor TVP z tej okazji mógł liczyć na tort i życzenia od kolegów i koleżanek z "Pytania na śniadanie". Nie zabrakło oczywiście ukochanej dziennikarza, Katarzyny Cichopek. 

Urodziny Macieja Kurzajewskiego
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS / Instagram @pytanienasniadanie

Maciej Kurzajewski to jeden z największych gwiazdorów Telewizji Polskiej. O dziennikarzu zrobiło się jeszcze głośniej, kiedy na jaw wyszedł jego związek z koleżanką z planu " Pytania na śniadanie", Katarzyną Cichopek. Zakochani musieli stoczyć medialną wojnę z byłą żoną Kurzajewskiego, Pauliną Smaszcz, ale w sieci chętnie dzielą się z fanami swoją radością. Świeżo po powrocie z romantycznej wycieczki do Jordanii wrócili do śniadaniowego programu, dokładnie w dniu 50. urodzin dziennikarza. Ekipa nie zapomniała o święcie, w studio pojawił się urodzinowy tort.

Maciej Kurzajewski świętował 50. urodziny na planie "Pytania na śniadanie"

Po powrocie z urlopu w "Pytaniu na śniadanie" na Macieja Kurzajewskiego czekał tradycyjny urodzinowy tort i najlepsze życzenia. Ekipa programu poinformowała o święcie dziennikarza także za pośrednictwem mediów społecznościowych.
W towarzystwie Katarzyny Cichopek, w dniu swoich urodzin, Maciej mówi wam "dzień dobry". Ależ to jest fantastyczny poranek! Sto lat Maciej Kurzajewski! - czytamy na profilu śniadaniowego formatu na Instagramie.

Prowadzący w jednej z relacji osobiście podziękował ekipie oraz widzom. Zdradził także, jak czuje się w dniu urodzin.

- Doskonale czuję się w dniu moich 50. urodzin. Bardzo lubię cyfrę pięć i mam nadzieję, że dekada z piątką z przodu będzie po prostu rewelacyjna. Dziękuję za wszystkie życzenia, za urodzinowy tort i za to, że mogłem być z państwem w tym jakże dla mnie ważnym dniu. Bardzo, bardzo dziękuję i całuję - przekazał.

Oczywiście przyłączamy się do życzeń.

Redakcja poleca

Maciej Kurzajewski skończył 50. lat. Katarzyna Cichopek zorganizowała urodziny ukochanego

Jak poinformował portal Jastrząb Post, Maciej Kurzajewski świętował 50. urodziny w gronie rodziny i przyjaciół jeszcze przed wylotem do Jordanii. Imprezę niespodziankę miała zorganizować Katarzyna Cichopek.

- Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii, w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter, świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia. Dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka, Franek z Włoch i Julek z Holandii, połączyli się z nim przez kamery internetowe - czytamy.

Jak widać, miłości gwiazdorowi TVP nie trzeba już życzyć.

Urodziny Macieja Kurzajewskiego w "PnŚ"
fot. screen: Instagram @pytanienasniadanie
Urodziny Macieja Kurzajewskiego
fot. screen: Instagram @pytanienasniadanie