Kiepsko z okiem Idy Nowakowskiej po wypadku w "PnŚ". Wróci do programu?

26.01.2023 19:50

Ida Nowakowska doznała urazu oka w "Pytaniu na śniadanie". Niestety problem okazał się poważny i wymaga leczenia okulistycznego. Prezenterka przekazała nowe informacje na temat swojego stanu. Kiedy planuje wrócić do pracy?

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny w "Pytaniu na śniadanie"
fot. Instagram:@pytanienasniadanie

Ida Nowakowska miała wypadek na planie "Pytania na śniadanie". Prezenterka wpadła na ostrą gałązkę, która ukłuła ją w oko. Tomasz Wolny próbował ratować załzawioną koleżankę, lecz nie obeszło się bez wizyty u okulisty. Niestety problem okazał się poważny: erozja rogówki - powiadomiła na Instagramie prezenterka. - Oko mnie boli okrutnie, łzawi cały czas, poszliśmy kupić antybiotyki - przekazała. Widzowie martwią się, że długo nie zobaczą prezenterki w śniadaniówce. Ida Nowakowska przekazała nowe wieści o swoim stanie. 

Ida Nowakowska leczy oko po wypadku w "Pytaniu na śniadanie"

Niestety słowa Idy Nowakowskiej nie brzmią zbyt optymistycznie. Problem z okiem nadal nie minął. Gwiazda "Pytania na śniadanie" musi przyjmować antybiotyk. 

- A oko na razie niestety nie najlepiej... Ale mam silny antybiotyk, więc wierzę, że niebawem będzie lepiej - przekazała w relacji Ida Nowakowska i podziękowała za wsparcie. 

Niestety minie trochę czasu nim uszkodzona rogówka w pełni się zagoi. Kiedy Ida Nowakowska wróci do "Pytania na śniadanie"? Wiadomo, że planowo ma poprowadzić z Tomaszem Wolnym wydanie we wtorek 31 stycznia, lecz na razie nie potwierdziła swojej obecności w pracy. Niewykluczone, że jeśli do przyszłego tygodnia oko prezenterki nie wydobrzeje, któraś z koleżanek będzie musiała ją zastąpić. 

ida nowakowska
fot. Instastory:@idavictoria
loader