Obserwuj w Google News

Książę Harry nosi tę bransoletkę od 20 lat. Ma dla niego szczególne znaczenie

2 min. czytania
21.09.2023 15:03
Zareaguj Reakcja

Książę Harry nie rozstaje się z pamiątkową bransoletką. Wiąże się z nią wyjątkowa historia. Jaka? Odkrywamy sekret męża Meghan Markle.

Książę Harry nosi tę bransoletkę od 20 lat. Ma dla niego szczególne znaczenie
fot. John McNamara / Splash News/EAST NEWS

Książę Harry i Meghan Markle od lat nieustannie cieszą się zainteresowaniem mediów. Kiedy odłączyli się od rodziny królewskiej, rezygnując z pełnienia oficjalnych funkcji w Pałacu Buckingham, rozpoczęli osobistą krucjatę przeciwko royalsom. Skupili się na ujawnianiu niewygodnych, krępujących i kompromitujących szczegółów z królewskiego dworu.

Redakcja poleca

Po śmierci Elżbiety II Meghan przysięgła, ze jej stopa nigdy więcej nie postanie na brytyjskiej ziemi, i choć niedawno poniekąd złamała swoje postanowienie, na razie nic nie wskazuje na to, by zamierzała pogodzić się z krewnymi swojego męża.

Nieco inny stosunek do rodziny ma Harry. Książę, chociaż też ma swoim bliskim wiele do zarzucenia, wydaje się bardziej skłonny do rozmów. Niedawno spotkał się z ojcem, królem Karolem III, by porozmawiać o dawnych krzywdach. Wygląda więc na to, że są szanse, iż niedługo zakopią topór wojenny.

Harry często podkreśla, że życie nie szczędziło mu nieszczęść. Mimo to wciąż jest przywiązany do niektórych aspektów swojej przeszłości. Świadczy o tym pamiątkowa bransoletka, której nie zdejmuje z nadgarstka od 20 lat.

Książę Harry nie rozstaje się z pamiątkową bransoletką. Co dla niego oznacza?

Na ręce Harry’ego pojawia się charakterystyczna bransoletka zawsze wtedy, gdy książę bierze udział w ważnym wydarzeniu. Akcesorium towarzyszyło mu podczas rozgrywek w polo, egzaminów i w szkole.

Redakcja poleca

Książę niemalże nie rozstaje się ze swoją bransoletką. Business Insider donosi, że zakupił ją krotko po śmierci księżnej Diany w 1997 roku podczas wyprawy do Afryki. – Po raz pierwszy przyjechałem [do Afryki] w 1997 r., zaraz po śmierci mojej mamy. Tata kazał mi i bratu spakować walizki – jechaliśmy do Afryki, żeby uciec od tego wszystkiego – powiedział w rozmowie z „Town & Country”. Podobną bransoletkę kupił sobie William. Możliwe, że i on jest do swojej pamiątki bardzo przywiązany.

Nie przegap
Najwięksi skandaliści w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Meghan i Harry nie są jedyni
14 Zobacz galerię
fot. Hilary Jane Morgan/Design Pics RM, Doug Seeberg-The Sun/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com, RT Youth Power Fund/Ferrari Press, Marcin Nowak