Zamknij

Ksiądz z "Rancza" się ożenił. Kim jest żona Mateusza Rusina?

29.11.2022 21:41

Ksiądz z "Rancza" stanął przed ołtarzem... jako pan młody. Mateusz Rusin spędzi resztę życia u boku swojej wybranki — Poli Sawickiej. Co o niej wiemy?

Ksiądz z "Rancza" się ożenił. Kim jest żona Mateusza Rusina?
fot. Bartosz KRUPA/East News

Mateusz Rusin, czyli niezapomniany ksiądz Maciej z "Rancza", ma na swoim koncie występy w wielu znanych polskich produkcjach. Mogliśmy go oglądać m.in. w "Na dobre i na złe", "Dziewczynach ze Lwowa" i "Mecenas Poradzie". Aktorstwo nie jest jego jedynym konikiem. Rusin jest także kabareciarzem. Współtworzy literacki Kabaret Na Koniec Świata. Gra także w zespołach Cukierki i Rusin&Trebuchet. Zatem nie może narzekać ani na brak talentów, ani na brak urody.

Zobacz także: „Ranczo“ najlepszym serialem ćwierćwiecza. Twórcy nie kryli wzruszenia

Mateusz Rusin ożenił się. Kim jest jego żona?

Wybranką serialowego księdza Macieja jest Pola Sawicka. Z informacji udostępnionych przez Studio Gama wynika, że ceremonia zaślubin zakochanych odbyła się w Warszawie, w kościele św. Wawrzyńca. Redaktorzy serwisu Plotek.pl ustalili, że zona Mateusza Rusina niewiele ma wspólnego ze światem celebrytów. Ukończyła ona dwie warszawskie uczelnie — Wyższą Szkołę Rehabilitacji oraz Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego. Studiowała też na Uniwersytecie w Grenadzie.

Informacja o ślubie charyzmatycznego aktora wielu fankom może złamać serce. Wszystko jednak wskazuje na to, że Mateusz Rusin znalazł tę jedyną. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko życzyć nowożeńcom wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl/Facebook: @Studio Gama