Obserwuj w Google News

Syn Klaudii El Dursi miał wypadek. O krok od tragedii? "Szczęście w nieszczęściu"

2 min. czytania
12.01.2023 15:25

Klaudia El Dursi podzieliła się z fanami nieprzyjemnym nagraniem. Jaś, 8-letni syn prowadzącej "Hotelu Paradise", podczas jazdy na nartach miał nieszczęśliwy wypadek. Czy chłopcu stało się coś poważnego?

Klaudia El Dursi
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS / Instagram: @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi z modelki próbującej swoich sił w "Top Model" stała się jedną z największych gwiazd TVN. Dziś prowadząca " Hotelu Paradise" nie narzeka na popularność i brak pieniędzy. Podczas urlopu postanowiła wybrać się z ukochanymi synami na narty. Niestety, za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że młodszy z chłopców miał wypadek, który został zarejestrowany przez kamerę. Czy młodemu narciarzowi stało się coś poważnego?

Syn Klaudii El Dursi miał wypadek. Wszystko zarejestrowała kamera

Za pośrednictwem Insastory Klaudia El Dursi opublikowała nagranie, które zarejestrował jeden z jej synów na stoku. Niestety, udało mu się nagrać nieszczęśliwą wywrotkę brata, który jechał przed nim. Upadek wyglądał bardzo niebezpiecznie, na szczęście 8-latek wyszedł z niego bez szwanku i skończyło się na brudnym stroju i strachu troskliwej mamy.

- Dawidek miał kamerę na kasku, to mamy taką pamiątkę - skomentowała film Klaudia.

Zdaniem prowadzącej "Hotelu Paradise" tabliczka z zakazem zjeżdżania w tym konkretnym miejscu została umieszczona w nieodpowiednim miejscu.

- Dobrze, że oznaczyli, żeby nie wjeżdżać. Tylko trochę jakby za daleko (...) Szczęście w nieszczęściu, że to się skończyło tylko ubrudzonymi rzeczami - oceniła ostro.

Na nagraniu wyraźnie widać, że warunki narciarskie były, delikatnie mówiąc, niezadowalające. Dobrze, że synowi gwiazdy nic się nie stało.

Redakcja poleca

Klaudia El Dursi - gwiazda TVN i szczęśliwa mama

Klaudia El Dursi ma dwoje dzieci - Dawida oraz Jasia. Drugie dziecko modelka ma ze swoim obecnym partnerem, z którym związana jest już od kilku lat. Modelka swoją oryginalną urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii. Mama celebrytki jest natomiast Polką. Klaudia El Dursi urodziła się 28 lutego 1989 roku. Gwiazda TVN chętnie dzieli się z fanami swoim życiem osobistym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przypomnijmy, że pod koniec 2022 roku El Dursi chwaliła się sylwetką starszego syna. 1 3-latek może pochwalić się "kaloryferem" na brzuchu.

Post Klaudii El Dursi
fot. screen: Instagram @klaudia_el_dursi
Klaudia El Dursi
fot. screen: Instagram @klaudia_el_dursi