Zamknij

Katey Sagal w szpitalu. Gwiazda "Świata według Bundych" została potrącona przez samochód

18.10.2021 11:10

Katey Sagal, doskonale znana miłośnikom "Świata według Bundych" i "Synów anarchii", została potrącona przez samochód. Aktorkę przewieziono do szpitala, a okoliczności zdarzenia bada policja. W jakim stanie jest gwiazda?

Katey Sagal
fot. Cover Images/East News

Katey Sagal to popularna amerykańska aktorka, która polskim widzom przez lata kojarzyła się głównie z rolą w serialu komediowym "Świat według Bundych" emitowanym w latach 1987-1997. Jednak na swoim koncie pochodząca z Los Angeles gwiazda ma o wiele więcej osiągnięć. Nie każdy wie, że Sagal występowała jako chórzystka u boku takich gwiazd światowej muzyki jak Bob Dylan, Oliwia Newton-John czy lider zespołu Kiss Gene Simmons. Za doskonałą kreację w "Bundych" otrzymała 4 nominacje do Złotego Globu, grała w takich hitach jak "Columbo" czy "Posłaniec gniewu". W latach 2008-2014 była jedną z gwiazd głośnego serialu "Synowie anarchii", za rolę w którym otrzymała statuetkę Złotego Globu. Jej głosem mówiła Leela z niezwykle popularnej animacji "Futurama". 

67-letnia Katey nadal jest doceniana przez krytyków i miliony oddanych fanów. Niestety, wielbiciele gwiazdy zadrżeli, gdy w mediach pojawiła się informacja o wypadku, w jakim wzięła udział. Jako pierwszy poinformował o nim portal TMZ. W czwartek 14 października w godzinach przedpołudniowych na jednej z ulic Los Angeles Sagal została potrącona przez samochód i musiała zostać przewieziona do szpitala. W jakim stanie się znajduje?

Katey Sagal
5 Zobacz galerię
fot. East News

Katey Sagal potrącona przez samochód. Gwiazda "Świata według Bundych" trafiła do szpitala

Jak informuje portal TMZ, Katey Sagal została potracona na przejściu dla pieszych przez samochód marki Tesla. Kierowca najprawdopodobniej nie zauważył aktorki. Miał jednak natychmiast opuścić pojazd i zadzwonić po pomoc. Okoliczności zdarzenia bada obecnie policja, jednak kierujący pojazdem nie został zatrzymany, nie postawiono mu także żadnych zarzutów.

Aktorka została przetransportowana do szpitala, jednak według nieoficjalnych informacji jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Nie odniosła poważnych obrażeń i po nocnej obserwacji mogła wrócić do domu. Pozostaje się cieszyć, że ta potencjalnie niebezpieczna sytuacja nie miała poważniejszych konsekwencji.

ZOBACZ TAKŻE:  Świat według Bundych - QUIZ na 30 lat serialu. Sprawdź, co pamiętasz!

loader