Zamknij

Masz tatuaż z Kanye Westem? To studio usunie ci go za darmo

05.12.2022 17:10

Kanye West w ostatnich miesiącach głosi coraz bardziej karygodne poglądy. Nic więc dziwnego, że jedno ze studiów usuwa tatuaże z raperem za darmo.

Kanye West
fot. zz/Patricia Schlein/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News

Kanye West coraz bardziej się pogrążą. Do tego stopnia, że nawet najwięksi fani rapera, nie chcą mieć z nim nic wspólnego. Jedno ze studiów usuwania tatuażu postanowiło usuwać dziary z muzykiem bez pobierania opłaty.

Kanye West: studio usuwa za darmo tatuaże z raperem

Popieranie Donalda Trumpa, antysemickie wypowiedzi, zaprzeczanie Holokaustowi, a ostatnio publiczne wychwalanie Adolfa Hitlera i afiszowanie się z miłością do nazistów. Oto jak w kilku słowach można podsumować ostatnie karygodne zachowania byłego męża Kim Kardashian.

Kanye West pokazuje, że wielkie gwiazdy i miliarderzy bardzo szybko mogą pożegnać się ze swoim statusem. Wystarczy, że zrobią lub powiedzą coś wbrew polityce firmy, która ich sponsoruje i spadają kilka pięter niżej w hierarchii bogaczy. Tak właśnie stało się z raperem, który zarabiał obrzydliwe pieniądze na kontrakcie z Adidasem. Być może z tego powodu sądził, że może robić, co chce, bo jego linia odzieży i obuwia, przynosiła korporacji krocie. Nie przewidział jednak, że firma założona niemal 100 lat temu w Niemczech, z dnia na dzień zrezygnuje ze współpracy, po wypowiadaniu antysemickich haseł.

To tylko jeden z elementów upadku kariery Westa. Od muzyka odwracają się również jego fani. Jak podaje Mirror, londyńskie studio usuwania tatuaży Naama Studios, oferuje bezpłatną usługę pozbycia się podobizny rapera ze skóry klientów. Alex Jones - były fan Westa, napisał na Twitterze dosadny komentarz.

W 2016 roku zrobiłem sobie tatuaż związany z Kanye i od tego czasu stał się największym zj***m na tej planecie.

Po tym wpisie pracownicy Naama Studios odezwali się do Jonesa i zaoferowali darmową pomoc w usunięciu tatuażu z Westem. Nie był on jedynym klientem, który skorzystał z usługi z podobnego powodu.

Kiedy masz tatuaż inspirowany kimś, kogo podziwiasz, a ten ktoś kończy na pierwszych stronach gazet z niewłaściwych powodów… w NAAMA oferujemy wzmacniającą, pełną empatii, zaawansowaną technologicznie usługę usuwaniu tatuaży. Jeśli chcesz zmiany, jesteśmy tutaj, aby ci pomóc.

Pracownica studia - Briony Garbett, skomentowała pomysł firmy, w której pracuje.

Ludzie z tatuażami z Kanye przychodzili do nas i mówili, jak bardzo było to dla nich wyzwalające, jak zawstydzająco i haniebne się czuli, biorąc pod uwagę, że trafił na pierwsze strony gazet z niewłaściwych powodów. Chcieliśmy złagodzić to uczucie i zaoferować miejsce, w do którego ludzie będą przychodzić.

Na szczęście nie ma rzeczy niemożliwych i nawet tatuaż nie jest permanentny. Osoby, które skorzystają z usług Naama Studios, zapewne przemyślą robienie sobie portretu obcych ludzi na ciele podczas kolejnej wizyty u tatuatora.

loader

RadioZET.pl/Mirror/Twitter/Instagram