Obserwuj w Google News

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega Polaków przed wakacjami. Lotniska zostaną zamknięte?

2 min. czytania
22.05.2023 15:11
Zareaguj Reakcja

Wojciech Glanc nie ma najlepszych wieści dla Polaków, którzy planują podróże samolotami w okresie wakacyjnym. Zdaniem jasnowidza czekają nas spore problemy w ruchu lotniczym związane z działaniami Rosji, ale także polskiego rządu.

Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. screen: YouTube @wojciechglanc

Wojciech Glanc to obok Krzysztofa Jackowskiego najpopularniejszy polski jasnowidz. Przepowiednie byłego gwiazdora "Big Brothera", którymi dzieli się w nagraniach publikowanych za pośrednictwem serwisu YouTube, cieszą się coraz większą popularnością. Glanc porusza w nich bardzo często kwestie związane z wydarzeniami politycznymi i społecznym w Polsce i poza jej granicami. W najnowszym filmie podzielił się wizją dotyczącą okresu wakacyjnego. Niestety, zdaniem jasnowidza mogą pojawić się spore problemy związane z ruchem lotniczym. Czy na wymarzony urlop będziemy musieli wybrać się, omijając lotniska?

Wojciech Glanc ostrzega Polaków przed wakacjami. Zobaczył paraliż lotnisk?

W najnowszym nagraniu Wojciech Glanc odniósł się do obiektów latających, które w ostatnim czasie pojawiały się nad Polską. Zdaniem jasnowidza to nie koniec tego typu wydarzeń.

- Pierwsza rzecz, która chodzi mi po głowie, bardzo poważna (…) zdarzyły się sytuacje z rakietą, z latającymi balonami i tym podobnymi rzeczami. Ja wam mówiłem, że do tego typu prowokacji będzie dochodziło (…) Że spadną rakiety też mówiłem (…) Ta radziecka armia już tam za bardzo siły nie ma, żeby zrobić coś poważniejszego, więc pozostają w tej chwili swego rodzaju zagrywki psychologiczne. Prowokacje, ale takie prowokacje, które będą tak na pograniczu, że nie będzie ich można jednoznacznie uznać - opowiadał.

Glanc nie przepowiada co prawda żadnej katastrofy, ale ostrzegł, że w okresie wakacyjnym mogą pojawić się znaczne utrudnienia w ruchu lotniczym.

- Jeśli mówimy o wakacjach, nie ma się co bać, że dojdzie do jakiejś katastrofy. Jednak możemy spodziewać się zawieruchy w połączeniach lotniczych, ponieważ będzie więcej takich sytuacji (…) Będzie chaotycznie, będzie dużo zamieszania i dużo problemów - zapowiedział.

Co ciekawe, o prowokacje jasnowidz oskarża nie tylko Rosję, ale także polski rząd.

Redakcja poleca

Wojciech Glanc oskarża PiS o prowokację przed wyborami?

Zdaniem Wojciecha Glanca incydenty związane z obiektami latającymi mogą być przygotowywane przez rząd Prawa i Sprawiedliwości przed nadchodzącymi wyborami. Jasnowidz uważa, że PiS może chcieć wywołać w Polakach strach.

- Uważam, że część z tych zdarzeń jest również tworem obecnych władz na terenie Polski. Chodzi o wygenerowanie strachu. Strach zaślepia, strachem jest łatwiej zarządzać, a zbliżają się wybory. Oni potrzebują postawić się w pewnym momencie w kategorii zbawcy, chociaż wychodzi im to źle, to są idioci (...) Tu chodzi, żeby społeczeństwo polskie wk**wić. Jak społeczeństwo będzie wnerwione, odwróci wzrok od manipulacji bezpośrednich przy wyborach - podsumował.