Obserwuj w Google News

Janachowska i Bohosiewicz na „naturalnych” zdjęciach z wakacji. „Kajaku, jesteś taki zabawny”

1 min. czytania
12.11.2022 16:39
Zareaguj Reakcja

Izabela Janachowska spędza z mężem i synem miłe chwile na wakacjach. Gwiazda pochwaliła się, że niedawno dołączyła do niej Maja Bohosiewicz z rodziną. Panie urządziły sobie niezwykłą sesję zdjęciową. Celebrytki pozowały do „naturalnych, uśmiechniętych zdjęć” na przezroczystym kajaku.

janachowska-bohosiewicz-sesja-kajak
fot. Screen Instagram (@izabelajanachowska)

Izabela Janachowska próbuje zapomnieć o medialnym konflikcie z Pauliną Smaszcz i cieszy się rodzinnymi wakacjami z dala od polskiego show-biznesu. Nieoczekiwanie do gwiazdy Polsatu dołączyła Maja Bohosiewicz z rodziną. Panie urządziły sobie na plaży zabawną sesję zdjęciową, którą szczegółowo zrelacjonowały w sieci. Co pokazały celebrytki?

Redakcja poleca

Izabela Janachowska i Maja Bohosiewicz szczerzą się do transparentnego kajaka

Jeszcze przed pozowaniem do zdjęć Bohosiewicz podkradła Janachowskiej okulary przeciwsłoneczne. Później gwiazdy pochwaliły się fanom fotografiami znalezionymi w sieci, które stały się dla nich inspiracją do wykonania sesji zdjęciowej w transparentnym kajaku. Celebrytki zaangażowały towarzyszących im na wakacjach panów do pomocy. Na udostępnionych w sieci nagraniach widzimy, jak Janachowska jest przenoszona na rękach na przezroczysty środek transportu.

Proszę bardzo, tak wygląda making-of robienia naturalnych, uśmiechniętych zdjęć

- poinformowała internautów Izabela, a Maja uśmiechnęła się szeroko. „Kajaku, jesteś taki zabawny” - dodała rozbawiona Bohosiewicz, niejako żartując z „instagramowych realiów”.

Zazdrościcie im egzotycznych wakacji?

bohosiewicz-sesja-kajak
fot. Screen Instagram (@izabelajanachowska)
janachowska-sesja-kajak (1)
fot. Screen Instagram (@izabelajanachowska)
janachowska-sesja-kajak (2)
fot. Screen Instagram (@izabelajanachowska)
janachowska-sesja-kajak (3)
fot. Screen Instagram (@izabelajanachowska)