Obserwuj w Google News

Jak zmieniła się Agnieszka Pilaszewska? Wciąż wygląda na 30 lat

2 min. czytania
15.11.2022 11:14
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Pilaszewska ma 57 lat i wciąż zachwyca urodą. Gwiazda "Miodowych lat" pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Na Instagramie możemy zobaczyć jej najnowsze zdjęcia. Czy aktorka znalazła eliksir młodości?

Jak zmieniła się Agnieszka Pilaszewska? Wciąż wygląda na 30 lat
fot. TOMASZ URBANEK/East News

Agnieszka Pilaszewska urodziła się 19 marca 1965 roku w Puławach. W wieku 23 lat po raz pierwszy stanęła na teatralnych deskach, wcielając się w Hanię w spektaklu telewizyjnym o tytule "Głupi Jakub". Był to początek jej wieloletniej przygody z Teatrem Telewizji, która zakończyła się dla niej przejściem do produkcji serialowych.

W 1993 roku Pilaszewska zagrała urzędniczkę w kontynuacji kultowego "40-latka". Później pojawiła się m. in. w filmach "Wrony" i "Polska śmierć", aż w końcu w 1998 roku dała się poznać widzom jako Alina Krawczyk z "Miodowych lat". Z uwielbianą przez Polaków produkcją była związana przez pięć kolejnych lat. Po tym czasie zaczęła na nowo szukać dla siebie miejsca w telewizji. Grywała epizodyczne role w serialach i ostatecznie udało jej się na dłużej zatrzymać w obsadzie "Barw szczęścia". Przez jakiś czas występowała także w "Na dobre i na złe", a ostatnią produkcją, w której mogliśmy ją zobaczyć, był serial "Odwilż".

Choć Pilaszewska zrobiła sobie przerwę od aktorstwa telewizyjnego, nie zniknęła z show-biznesu. Aktualnie spełnia się jako scenarzystka.

Zobacz także: Agnieszka Pilaszewska szczerze o "Miodowych latach". Musiała odejść z serialu?

Jak dziś wygląda Alina Krawczyk z "Miodowych lat"?

Swoją popularność Pilaszewska zawdzięcza nie tylko umiejętnościom aktorskim, ale także charakterystycznej urodzie, która – jak się okazuje – wcale nie przeminęła. 57-letnia aktorka przeszła metamorfozę – przefarbowała włosy i zmieniła styl uczesania – ale jej twarz pozostała niezmieniona. Zupełnie jakby aktorka znalazła eliksir wiecznej młodości!

Źródła: RadioZET.pl