Obserwuj w Google News

Halina Mlynkova o rozwodzie z Łukaszem Nowickim. Jak dzielą się opieką nad synem?

2 min. czytania
22.11.2022 11:50
Zareaguj Reakcja

Halina Mlynkowa udzieliła wywiadu i opowiedziała o relacjach z jej byłym mężem, Łukaszem Nowickim. Piosenkarka ma za sobą burzliwą romantyczną przeszłość. Jak rozwód wpłynął na wychowanie syna pary gwiazd?

mlynkova-o-rozwodzie-z-nowickim
fot. Adrian Ciezki/East News, Pawel Wodzynski/East News

Halina Mlynkowa tworzyła z Łukaszem Nowickim jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Piosenkarka i prezenter stanęli na ślubnym kobiercu w 2003 roku, a rok później na świat przyszedł ich syn, Piotr. Niestety w 2012 roku media poinformowały o rozwodzie gwiazd. Mlynkova zasiadła z Nowickim na kanapach w programie Tomasza Lisa, prosząc o uszanowanie ich prywatności.

Prowadzący „ Pytania na Śniadanie” jakiś czas temu pozytywnie wypowiedział się o byłej partnerce w programie „Taka jak ty” emitowanym na antenie TVP Kobieta. Łukasz zapewnił, że Halina, jako matka jego syna, na zawsze pozostanie jedną z najważniejszych osób w jego życiu. Mlynkova pojawiła się ostatnio na pokazie mody MMC i została zapytana przez Jastrząb Post o relacje z byłym mężem. Co powiedziała gwiazda?

Redakcja poleca

Halina Mlynkova chłodno o relacjach z Łukaszem Nowickim. Byli partnerzy nie wchodzą sobie w drogę

Piosenkarka ma za sobą naprawdę burzliwą romantyczną przeszłość. Po rozwodzie związała się ze starszym od niej o 17 lat menadżerem muzycznym, Leszkiem Wronką. Ojciec trojga dzieci z trzech różnych związków jeszcze przed ślubem z wokalistką poinformował na łamach Vivy, że żeni się z nią ze względu na satysfakcjonujący seks. Małżeństwo rozpadło się po 5 latach w 2020 roku, a już wkrótce Mlynkova miała związać się z Marcinem Kindlą, któremu w 2021 roku urodziła syna, Leona. Halina musiała być więc zdziwiona, gdy została zapytana przez Jastrząb Post o relacje z Łukaszem Nowickim.

My żyjemy bardzo osobnymi życiami. (...) On ma swój świat, ja mam swój świat. Ja myślę, że ludzie nie powinni już sobie wchodzić w drogę i tego się trzymamy

- podsumowała piosenkarka, dodając, że ich syn jest już pełnoletni i sam umawia się na spotkania z ojcem, nie informując o tym mamy.

Spodziewaliście się, że byłe małżeństwo nie ma ze sobą zbyt dużego kontaktu? A może nie ma w tym nic dziwnego?

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS