,

Gwiazdy wspierają Dawida Kubackiego i jego żonę. "Jesteśmy przy was"

25.03.2023 16:49

Dawid Kubacki przekazał najnowsze informacje o stanie zdrowia żony, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Polskiego skoczka narciarskiego i jego ukochaną wspierają największe polskie gwiazdy.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
fot. screen: Instagram @dawid.kubacki.official / LUKASZ GAGULSKI/East News

Dawid Kubacki wywołał spore zamieszanie informacją o wycofaniu się z Pucharu Świata w skokach narciarskich. Okazało się, że żona sportowca w ciężkim stanie trafiła do szpitala z przyczyn kardiologicznych. Nieco później 33-latek za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjaśnił fanom zaistniałą sytuację.

- Mój nagły powrót do domu. Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze - pisał na Instagramie.

Z całego świata pod adresem Kubackiego i jego małżonki płyną słowa wsparcia. Otuchy polskiemu sportowcowi próbowali dodać między innymi Stefan Kraft i Halvor Egner Granerud, a także trener norweskiej kadry skoczków Alexander Stoeckl. Także gwiazdy polskiego show-biznesu trzymają kciuki za szybki powrót Marty Kubackiej do zdrowia.

Polskie gwiazdy wspierają Dawida Kubackiego i jego żonę. Wyrazy wsparcia płyną do polskiego skoczka

Pod postami Dawida Kubackiego na Instagramie, w których wspominał o sytuacji swojej żony, zaroiło się od komentarzy ze słowami wsparcia. Wiele z nich należy do polskich celebrytów, którzy z całych sił trzymają kciuki za zdrowie Marty Kubackiej.

- Dużo siły i zdrowia! - życzyła Dominika Gwit.

- Dawid, z całego serca wierzę, że wszystko będzie dobrze! Wszyscy myślami jesteśmy przy was - zapewnił znany z "Dzień Dobry TVN" Krzysztof Skórzyński.

- Trzymajcie się. Dużo zdrowia dla żony! Będzie dobrze, musi być dobrze! - pisał Maciej Dowbor.

- Dużo zdrowia i siły dla żony - wtórował Rafał Maślak.

My oczywiście także trzymamy kciuki za zdrowie żony Dawida Kubackiego.

ZOBACZ TAKŻE:  Abp Jędraszewski poruszony dramatem Kubackich. "Dziś wszyscy jesteśmy z nimi"

Dawid Kubacki przekazał nowe informacje o stanie zdrowia żony

W sobotę 25 marca na profilu Dawida Kubackiego na Instagramie pojawił się wpis, w którym skoczek przekazał najnowsze wieści o stanie zdrowia małżonki. Na szczęście w poście skoczka pojawiły się słowa nadziei.

- Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - czytamy.

Miejmy nadzieję, że każdy kolejny dzień będzie przynosił coraz lepsze nowiny.

Logo radiozet Dzieje się