Obserwuj w Google News

Edyta Górniak po 11 latach od rozwodu z Krupą podjęła bardzo ważną decyzję

2 min. czytania
26.08.2021 12:52
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak rozwiodła się z Dariuszem Krupą już 11 lat temu. Dopiero niedawno podjęła bardzo ważną decyzję, związaną z byłym mężem. Wyznała, że miała wiele czasu na przemyślenia i wybaczenie.

Edyta Górniak
fot. Damian Klamka/East News/TRICOLORS/East News

Edyta Górniak i Dariusz Krupa byli małżeństwem tylko kilka lat, jednak nawet po rozwodzie były mąż dostarczał diwie różnych kłopotów. Jedną z najtrudniejszych sytuacji był wypadek, do jakiego eksmąż Górniak doprowadził pod wpływem narkotyków. W wypadku zginęła przypadkowa kobieta, a Krupa wylądował w więzieniu. Piosenkarka, która ma z Krupą syna Allana, była wielokrotnie proszona o komentarz do spraw, dotyczących jej byłego męża. Takie roztrząsanie dawnych wydarzeń na pewno nie było łatwe. Górniak wiele razy podkreślała, że relacje syna z ojcem pozostawiają wiele do życzenia i to jej Allan zawdzięcza to, co ma. Teraz, po 11 latach od rozwodu z Krupą, Edyta Górniak zdobyła się na szczere wyznanie.

Zobacz także: Edyta Górniak skrytykowana. Lekarka apeluje o karę dla piosenkarki. "Niech tylko śpiewa"

Edyta Górniak wybaczyła Dariuszowi Krupie

W niedawnej wypowiedzi Edyta Górniak pokusiła się o bardzo szczere wyznanie, które w pewien sposób zamyka okres burz, związanych z szumem, jaki wokół siebie tworzył jej były mąż. Jak przyznała przed kamerami, wybaczyła Krupie. W rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" diwa stwierdziła, że nie ma już żalu do byłego męża.

"Ja nie mam dziś w sobie napięcia ani gniewu wobec nikogo na świecie. Jakby stanął tutaj tata Allana, wyciągnęłabym rękę" - powiedziała Górniak. Przyznała, że to w pandemii miała wystarczająco wiele czasu na przemyślenia i to, by wreszcie wybaczyć. "To półtora roku pozwoliło każdemu z nas na ważny proces wybaczenia sobie i wybaczenia innym" - wyjaśniła.

Polskie gwiazdy pozują topless. Przypominamy najgorętsze sesje z Instagrama [FOTO]